Про нас Електронний депозитарій LIBO Зведений каталог України
Авторизация
Фамилия
Пароль
 

Базы данных


Електронний каталог ЖОУНБ ім. О. Ольжича- результаты поиска

Вид поиска

Область поиска
в найденном
Формат представления найденных документов:
полныйинформационныйкраткий
Отсортировать найденные документы по:
авторузаглавиюгоду изданиятипу документа
Поисковый запрос: <.>K=ОБСЄ<.>
Общее количество найденных документов : 35
Показаны документы с 1 по 20
 1-20    21-35 
1.
Шифр: zosp/2015/4
   Журнал

Зовнішні справи [Текстььь] : наук. журнал. - К. : Політика і час, 2008 - . - Выходит ежемесячно
2015г. N 4
Содержание:
Грубінко, А. Взаємодія держав "Великої трійки" в системі зовнішньої політики та політики безпеки ЄС / А. Грубінко. - С.6-9. - Л-ра в кінці ст.
Євген Марчук: "Росія була і буде надалі своєрідним викликом для України". - С.10-11
Чеколенко, Л. Українсько-російські відносини: чи можлива співпраця із загарбником? / Л. Чеколенко. - С.12-15. - Л-ра в кінці ст.
Кубай, Д. Військовий експорт України в умовах збройного конфлікту / Д. Кубай. - С.16-17. - Л-ра в кінці ст.
Філіпенко, Є. Внесок Ради Європи і ОБСЄ в реалізацію "Східного партнерства" / Є. Філіпенко. - С.18-21. - Л-ра в кінці ст.
Горовий, В. Правові перспективи національного розвитку / В. Горовий. - С.22-25. - Л-ра в кінці ст.
Троян, С. Отто фон Бісмарк - політик і дипломат / С. Троян. - С.26-31. - Л-ра в кінці ст.
Горобець, І. Індія: нові внутрішньополітичні та зовнішньополітичні імперативи / І. Горобець. - С.27-39. - Л-ра в кінці ст.
Ігнатьєв, П. Куба після закінчення "холодної війни" / П. Ігнатьєв. - С.40-45
Храбан, І. Зовнішня політика Португальської Республіки - виразний прояв геополітичної концепції політології / І. Храбан. - С.46-49. - Л-ра в кінці ст.
Діль, О. Бренд країни та економічна дипломатія: іспанський досвід для України / О. Діль. - С.50-51. - Л-ра в кінці ст.
Мовчан, М. Концепція "м'якої сили" в американсько-китайських відносинах / М. Мовчан. - С.52-53. - Л-ра в кінці ст.
Ціватий, В. Єгипет - ворота на Близький Схід (Істричні традиції інституційного розвитку дипломатії та дипломатичної практики Арабської Республіки Єгипет (др. пол ХХ- поч. XXI ст.): зовнішньополітичний вимір) / В. Ціватий. - С.54-57. - Л-ра в кінці ст.
Имеются экземпляры в отделах: всего 1 : ПЧЗ (1)
Свободны: ПЧЗ (1)

Найти похожие
Перейти к описаниям статей

2.
Шифр: pgip/2018/9
   Журнал

Підприємництво, господарство і право [Текстььь]. - К. : Ін-т приватного права і підприємництва АПрН України, 1996 - . - Выходит ежемесячно
2018г. N 9
Содержание:
Апопій, Інна. Нові аспекти визначення розміру аліментів на дитину та їх стягнення / І. Апопій. - С.5-9. - Бібліогр. в кінці ст.
Вороніна, Надія. Щодо питання надзвичайних ситуацій та суміжних понять: правове регулювання / Н. Вороніна. - С.10-13. - Бібліогр. в кінці ст.
Коханська, Маргарита. Принципи цивільного судочинства, які забезпечують своєчасність судового захисту / М. Коханська. - С.14-18. - Бібліогр. в кінці ст.
Кривенко, Юлія. Цивільно-правовий договір як форма організації волонтерської діяльності / Ю. Кривенко. - С.19-23. - Бібліогр. в кінці ст.
Наставний, Ілля. Правовий статус спортсмена-професіонала як основного учасника професійних спортивних відносин / І. Наставний. - С.24-28. - Бібліогр. в кінці ст.
Самойленко, Георгій. Особливості цивільно-правового регулювання перевезень пасажирів, здійснюваних з використанням мобільних додатків Uber та BlaBlaCar / Г. Самойленко. - С.29-34. - Бібліогр. в кінці ст.
Сядриста, Ірина. Про проблему визначення поняття відповідальності учасників акціонерних правовідносин та її місця у системі цивільно-правової відповідальності / І. Сядриста. - С.35-39. - Бібліогр. в кінці ст.
Ткаченко, Владислав. Співвідношення будівельних та правових норм у будівництві в контексті настання відповідальності за їх порушення / В. Ткаченко. - С.40-44. - Бібліогр. в кінці ст.
Лещенко, Наталія. Питання класифікації господарсько-правових санкцій за порушення зобов'язань у сфері капітального будівництва / Н. Лещенко. - С.45-49. - Бібліогр. в кінці ст.
Савчук, Олександра. Надання факторингових послуг небанківськими установами / О. Савчук. - С.50-54. - Бібліогр. в кінці ст.
Чернега, Віталій. Господарсько-правові дослідження у посткодифікаційний період в Україні: стан та перспективи / В. Чернега. - С.55-63. - Бібліогр. в кінці ст.
Шапошник, Анастасія. До питання про визначення послуг в інноваційній сфері / А. Шапошник. - С.64-67. - Бібліогр. в кінці ст.
Бонтлаб, Василь. Право на судовий захист трудових прав: науково-теоретичний аспект / В. Бонтлаб. - С.68-74. - Бібліогр. в кінці ст.
Вавженчук, Сергій. Трудовий договір з умовою про початок роботи в майбутньому / С. Вавженчук, А. Мидель. - С.75-79. - Бібліогр. в кінці ст.
Величко, Лариса. Проблеми правового регулювання праці адвокатів та їхніх помічників / Л. Величко. - С.80-84. - Бібліогр. в кінці ст.
Корольчук, Людмила. Право на соціальні відпустки: науково-теоретичний аспект / Л. Корольчук. - С.85-90. - Бібліогр. в кінці ст.
Тимофіїв, Роман. Особливості правового регулювання відносин соціального захисту працівників за участю роботодавця / Р. Тимофіїв. - С.91-96. - Бібліогр. в кінці ст.
Воробйова, Тетяна. Правові форми використання земельних ділянок для вирощування кормів для худоби / Т. Воробйова. - С.97-102. - Бібліогр. в кінці ст.
Говорун, Марія. Правова природа принципу платності землекористування / М. Говорун. - С.103-108. - Бібліогр. в кінці ст.
Чепак, Антон. Правова природа використання земельних ділянок під водними об'єктами для риборозведення / А. Чепак. - С.109-114. - Бібліогр. в кінці ст.
Гребенюк, Максим. Інституційне забезпечення продовольчої безпеки як складник правоохоронної діяльності в законодавстві Узбекистану / М. Гребенюк. - С.115-119. - Бібліогр. в кінці ст.
Цалин, Роман. Права і обов'язки власника відходів як основні елементи його правового статусу / Р. Цалин. - С.120-125. - Бібліогр. в кінці ст.
Авраменко, Ярослава. Формування інфраструктури іпотечного ринку як функція державного управління у сфері іпотечного кредитування / Я. Авраменко. - С.126-131. - Бібліогр. в кінці ст.
Новицька, Марина. Основні зміни до законодавства України у сфері трансплантації анатомічних матеріалів людині / М. Новицька. - С.132-137. - Бібліогр. в кінці ст.
Пархоменко-Куцевіл, Оксана. Теоретико-методологічні підходи до класифікації корупційних відносин в Україні / О. Пархоменко-Куцевіл. - С.138-142. - Бібліогр. в кінці ст.
Педан, Артем. Зміст адміністративно-правових відносин у сфері виконавчого провадження в Україні / А. Педан. - С.143-148. - Бібліогр. в кінці ст.
Чорна, Вікторія. Компаративістський аналіз застосування адміністративно-правових обмежень на прикладі Федеративної Республіки Німеччина, Італії, Латвії / В. Чорна. - С.149-153. - Бібліогр. в кінці ст.
Берестова, Ірина. Конституційний Суд України в системі юрисдикційних органів: загальні положення / І. Берестова. - С.154-159. - Бібліогр. в кінці ст.
Деркач, Андрій. Стандарти ОБСЄ у сфері правозахисту та їх застосування конституційною юстицією України / А. Деркач. - С.160-164. - Бібліогр. в кінці ст.
Бліхар, Марія. Особливості податково-інвестиційних правовідносин / М. Бліхар. - С.165-169. - Бібліогр. в кінці ст.
Григор'єв, Дмитро. Загальна характеристика системи принципів бюджетного контролю в Україні / Д. Григор'єв. - С.170-175. - Бібліогр. в кінці ст.
Кушик, Віктор. Конфлікт між приватним і публічним інтересом та шляхи його розв'язання / В. Кушик. - С.176-180. - Бібліогр. в кінці ст.
Макаренко, Лариса. Методологічні засади пізнання сутності правової культури / Л. Макаренко. - С.181-185. - Бібліогр. в кінці ст.
Бідна, Оксана. Окремі аспекти регламентації застосування спеціальної конфіскації майна / О. Бідна. - С.186-190. - Бібліогр. в кінці ст.
Євдокімова, Олена. Визначення граничних меж штрафу у світлі практики Європейського суду з прав людини / О. Євдокімова. - С.191-195. - Бібліогр. в кінці ст.
Карпенко, Микола. Окремі аспекти звільнення суб'єктів військових злочинів від кримінальної відповідальності / М. Карпенко. - С.196-200. - Бібліогр. в кінці ст.
Мовчан, Роман. Підстави криміналізації злочинів у сфері земельних відносин / Р. Мовчан. - С.201-205. - Бібліогр. в кінці ст.
Палюх, Лідія. Проблеми визначення суспільно небезпечних наслідків у складах злочинів, що виявляються в умисному знищенні, пошкодженні майна судді, присяжного, захисника, представника особи / Л. Палюх. - С.206-210. - Бібліогр. в кінці ст.
Русакова, Ірина. Умисне тяжке тілесне ушкодження, вчинене групою осіб (ч.2 ст.121 КК України):вади законодавчого формулювання та проблеми правозастосування / І. Русакова. - С.211-216. - Бібліогр. в кінці ст.
Сень, Ірина. Спеціальні норми в постановах пленуму Верховного Суду України / І. Сень. - С.217-222. - Бібліогр. в кінці ст.
Чугуніков, Ігор. Підстава кримінальної відповідальності та тенденції розвитку кримінального законодавства України / І. Чугуніков. - С.223-233. - Бібліогр. в кінці ст.
Андріяшевська, Марина. Неповнолітні як жертви злочину та їхня роль у механізмі злочинної поведінки / М. Андріяшевська. - С.234-238. - Бібліогр. в кінці ст.
Болібрух, Наталія. Поняття та види кримінологічного моделювання студента ВНЗ як суб'єкта корисливо-насильницького злочину проти власності: методологічний аспект дослідження / Н. Болібрух. - С.239-242. - Бібліогр. в кінці ст.
Бугера, Олена. Генезис та сучасний стан використання мережі Інтернет для запобігання злочинності / О. Бугера. - С.243-246. - Бібліогр. в кінці ст.
Гумін, Олексій. Зміст поняття насильницької злочинності / О. Гумін, С. Якимова. - С.247-250. - Бібліогр. в кінці ст.
Краснокутський, Олександр. Класифікація міжнародно-правових механізмів забезпечення прав засуджених до позбавлення волі / О. Краснокутський. - С.251-255. - Бібліогр. в кінці ст.
Турман, Наталя. Основні елементи змісту угоди про примирення / Н. Турман. - С.256-260. - Бібліогр. в кінці ст.
Дрозд, Віталій. Використання спеціальних знань під час розслідування крадіжок з автотранспортних засобів / В. Дрозд. - С.261-264. - Бібліогр. в кінці ст.
Нагорняк, Юліана. Загальна характеристика водія транспортного засобу, який допустив порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами / Ю. Нагорняк. - С.265-269. - Бібліогр. в кінці ст.
Грицаєнко, Роман. Правовий статус присяжних в умовах вдосконалення інституту суду присяжних в Україні / Р. Грицаєнко. - С.270-273. - Бібліогр. в кінці ст.
Спектор, Ольга. Міжнародне управління поводження з живими природними ресурсами / О. Спектор. - С.274-278. - Бібліогр. в кінці ст.
Мельник, Ярослав. Онтологічний дискурс цивільного судочинства в аспекті граней конфліктного права / Я. Мельник. - С.279-287. - Бібліогр. в кінці ст.
Имеются экземпляры в отделах: всего 1 : ПЧЗ (1)
Свободны: ПЧЗ (1)

Найти похожие
Перейти к описаниям статей

3.
Шифр: zosp/2013/12
   Журнал

Зовнішні справи [Текстььь] : наук. журнал. - К. : Політика і час, 2008 - . - Выходит ежемесячно
2013г. N 12
Содержание:
Кожара, Л. Зустрічаємо Новий рік - з вірою та впевненістю у майбутнє / Л. Кожара. - С.5
Кожара, Л. Київські мости співпраці / Л. Кожара. - С.6-11
Мармазов, В. Північно-Східна Азія і Гельсінський процес: чи можна його повторити? / В. Мармазов. - С.12-14. - Бібліогр. в кінці ст.
Шаповалова, О. Ціна втраченого часу: післямова Вільнюського саміту / О. Шаповалова. - С.15-19. - Бібліогр. в кінці ст.
Чекаленко, Л. Україна в колі еволюційних процесів розвитку / Л. Чекаленко. - С.20-23. - Бібліогр. в кінці ст.
Троїцький, М. Дилема інтеграції на пострадянському просторі / М. Троїцький, С. Чарап. - С.24-29
Зленко, А. Національні інтереси у внутрішній політиці та зовнішньополітичній стратегії України / А. Зленко. - С.30-35. - Бібліогр. в кінці ст.
Кирдон, А. Україна - Республіка Польща: етапи, реалії та перспективи відносин / А. Кирдон. - С.36-39. - Бібліогр. в кінці ст.
Троян, С. Міжнародні відносини в постбіполярному світі: основні закономірності та тенденції еволюції / С. Троян. - С.40-45. - Бібліогр. в кінці ст.
Княждвірська, К. КНР та Індія в боротьбі за Африканський континент / К. Княждвірська. - С.46-49. - Бібліогр. в кінці ст.
Бовсунівський, П. Лівія після Муамара Каддафі: федералізація чи незворотний розпад / П. Бовсунівський. - С.50-53. - Бібліогр. в кінці ст.
Желіховський, С. Правові аспекти діяльності країни, що головує в ОБСЄ / С. Желіховський. - С.54-55. - Бібліогр. в кінці ст.
Ликова, А. Становлення політики Росії в Чорноморському регіоні / А. Ликова. - С.56-59. - Бібліогр. в кінці ст.
Харченко, В. Є така країна - Домінікана / В. Харченко. - С.62-63
Имеются экземпляры в отделах: всего 1 : ПЧЗ (1)
Свободны: ПЧЗ (1)

Найти похожие
Перейти к описаниям статей

4.
Шифр: chku/2014/4
   Журнал

Часопис Київського університету права [Текстььь]. - К. : Київський ун-т права НАН України, 2001 - . - Выходит ежеквартально
2014г. N 4
Содержание:
Шемшученко, Ю. С. Концептуальні, конституційні, політико-правові засади територіальної організації публічної влади / Ю. С. Шемшученко, М. О. Пухтинський. - С.4-7. - Л-ра в кінці ст.
Костенко, О. М. "Людський фактор" - основний антикорупційний засіб / О. М. Костенко. - С.8-11
Десятник, В. О. Критично-правове мислення: ілюзія індукції / В. О. Десятник. - С.12-16. - Л-ра в кінці ст.
Іванова, А. Ю. Криза влади і позадержавне судівництво: з досвіду української революції 1917 - 1921 рр. / А. Ю. Іванова. - С.16-20. - Л-ра в кінці ст.
Копельців-Левицька, Є. Д. Реалізація гуманістичного потенціалу правової системи України в опозиції правових систем Схід-Захід / Є. Д. Копельців-Левицька. - С.20-24. - Л-ра в кінці ст.
Музика, І. В. Соціологічна концепція права Ю. С. Гамбарова / І. В. Музика. - С.24-27. - Л-ра в кінці ст.
Тарахонич, Т. І. Види правового регулювання: теоретичні аспекти розуміння / Т. І. Тарахонич. - С.28-31. - Л-ра в кінці ст.
Бондарчук, В. О. Надання ступенів публічних нотаріусів у Замойській академії (1594 - 1784) / В. О. Бондарчук. - С.32-35. - Л-ра в кінці ст.
Губар, К. А. Розвиток церковного права у Києво-Могилянській академії та Київській духовній академії (XVIII - поч. ХХ ст.) / К. А. Губар. - С.35-41. - Л-ра в кінці ст.
Дубовик, О. І. Альтернативне правосуддя: розвиток наукової думки в 70 - 90 рр. ХХ століття / О. І. Дубовик. - С.41-45. - Л-ра в кінці ст.
Едер, П. Т. Структура та керівництво Вищого крайового суду у Львові (1855 - 1918 рр.) / П. Т. Едер. - С.46-51. - Л-ра в кінці ст.
Ромінський, Є. В. До проблеми співвідношення міжнародних і міжкнязівських договорів (X - XIV ст.) / Є. В. Ромінський. - С.52-55. - Л-ра в кінці ст.
Худояр, Л. В. З історії адміністративного процесу в Запорозькій Січі: на матеріалах Архіву Коша Нової Запорозької Січі / Л. В. Худояр. - С.55-60. - Л-ра в кінці ст.
Червінська, Н. В. Роль та значення правового менталітету для забезпечення ефективності законодавства / Н. В. Червінська. - С.60-64. - Л-ра в кінці ст.
Батанов, О. В. Проблеми теорії функцій муніципального права / О. В. Батанов. - С.65-70. - Л-ра в кінці ст.
Приходько, Х. В. Децентралізація публічної влади та місцеве самоврядування: концептуально-правові питання / Х. В. Приходько. - С.71-74. - Л-ра в кінці ст.
Антонов, В. О. Національна безпека як конституційно-правова гарантія політичної системи України / В. О. Антонов. - С.75-78. - Л-ра в кінці ст.
Васильченко, О. П. Сутність принципу забезпечення рівності прав і свобод національних меншин / О. П. Васильченко. - С.79-83. - Л-ра в кінці ст.
Шаповал, В. Д. Загальна характеристика права громадян на правову допомогу в Україні / В. Д. Шаповал. - С.83-87. - Л-ра в кінці ст.
Босий, В. П. Особливості набуття біженцями громадянства України / В. П. Босий. - С.87-90. - Л-ра в кінці ст.
Бевз, С. І. Мета державного регулювання господарської діяльності: погляд на питання / С. І. Бевз. - С.91-95. - Л-ра в кінці ст.
Губанова, Т. О. Оптимізація як способ підвищення ефективності законодавства України у сфері державного фінансового контролю / Т. О. Губанова. - С.95-98. - Л-ра в кінці ст.
Жидецька, В. В. Проблемні питання в оскарженні нормативно-правових актів / В. В. Жидецька. - С.99-105. - Л-ра в кінці ст.
Коршун, В. Ф. Інститут адміністративно-територіального устрою України: теоретичні засади формування та становлення до проголошення незалежності України / В. Ф. Коршун. - С.106-109. - Л-ра в кінці ст.
Лівар, Ю. О. Заміна адміністративних стягнень у проваджені з виконання постанов про накладення адміністративних стягнень / Ю. О. Лівар. - С.110-113. - Л-ра в кінці ст.
Литвинова, Є. В. Фінансово-процесуальні норми та їх співвідношення з матеріальними нормами фінансового права / Є. В. Литвинова. - С.113-116. - Л-ра в кінці ст.
Ляшко, О. Б. Надання адміністративних послуг у сфері містобудування: результати соціологічного дослідження / О. Б. Ляшко. - С.117-120. - Л-ра в кінці ст.
Мельник, С. М. Фактори, що обумовлюють ступінь деталізації процесуальної норми юридичної відповідальності за адміністративним правом / С. М. Мельник. - С.121-124. - Л-ра в кінці ст.
Сафонова, О. Ю. Нормативно-правове регулювання порядку складання кандидатами на посаду судді кваліфікаційного іспиту / О. Ю. Сафонова. - С.125-129. - Л-ра в кінці ст.
Яковлєв, П. О. Про правову природу актів, якими встановлюються тарифи на житлово-комунальні послуги / П. О. Яковлєв. - С.129-132. - Л-ра в кінці ст.
Джавадов, Х. А. Отдельные аспекты имплементации понятия "эффективность" в понятийно-категориальный аппарат гражданского процесса / Х. А. Джавадов. - С.133-136. - Л-ра в кінці ст.
Дякович, М. М. Пропозиції щодо розвитку медіації в нотаріальній практиці нотаріусів України / М. М. Дякович. - С.137-139. - Л-ра в кінці ст.
Маріц, Д. О. Договор про патронат / Д. О. Маріц, І. В. Карпенко. - С.140-142. - Л-ра в кінці ст.
Нечипорук, С. В. Проблеми та перспективи розвитку нормативно-правового забезпечення нотаріальної діяльності в Україні / С. В. Нечипорук. - С.143-146. - Л-ра в кінці ст.
Кашканова, Н. Г. Діяльність біоетичних комітетів: аспекти інтеграції України в європейський науковий простір / Н. Г. Кашканова. - С.146-151. - Л-ра в кінці ст.
Оксанюк, Н. М. Класифікація принципів спадкування / Н. М. Оксанюк. - С.151-155. - Л-ра в кінці ст.
Старікова, Н. М. Допоміжні репродуктивні технології: цивільно-правовий вимір / Н. М. Старікова. - С.155-159. - Л-ра в кінці ст.
Хороша, Т. С. Реалізація Конвенцій Ради Європи з питань спадкування в правовій системі України / Т. С. Хороша. - С.159-163. - Л-ра в кінці ст.
Бошицький, Ю. Л. Шляхи модернізації та оптимізації правового регулювання інтелектуальної власності в Україні / Ю. Л. Бошицький. - С.164-170. - Л-ра в кінці ст.
Шишка, Р. Б. Плагіат та його прояви і небезпеки / Р. Б. Шишка. - С.170-175. - Л-ра в кінці ст.
Андрощук, Г. О. Закон про авторське право Канади: модернізація і економічні наслідки / Г. О. Андрощук. - С.176-179. - Л-ра в кінці ст.
Мосов, С. П. Роль університетів у розробці національної стратегії в сфері інтелектуальної власності в Україні / С. П. Мосов. - С.180-184
Андрусів, У. Б. Правовий статус організацій мовлення / У. Б. Андрусів. - С.185-189. - Л-ра в кінці ст.
Ващинець, І. І. Щодо правової кваліфікації розміщення об'єктів авторського права в мережі Інтернет / І. І. Ващинець. - С.189-194. - Л-ра в кінці ст.
Воронін, Я. Г. Роль патентних тролів у системі патентної охорони права промислової власності / Я. Г. Воронін. - С.195-198. - Л-ра в кінці ст.
Кашинцева, О. Ю. Особливості предмета договору про створення об'єктів патентування у сфері медицини / О. Ю. Кашинцева. - С.198-200. - Л-ра в кінці ст.
Яшарова, М. М. Місце права промислової власності в правовій системі України та вплив правових систем світу на її розвиток / М. М. Яшарова. - С.201-203. - Л-ра в кінці ст.
Бондаренко, О. О. Значення суттєвих ознак при встановленні обсягу правової охорони промислового зразка / О. О. Бондаренко. - С.203-206. - Л-ра в кінці ст.
Лузан, А. В. Методологія дослідження комплексної системи цивільно-правової охорони винаходів / А. В. Лузан. - С.206-209. - Л-ра в кінці ст.
Романюк, Т. В. Правова охорона корисних моделей у деяких країнах Європи: досвід для України / Т. В. Романюк. - С.210-213. - Л-ра в кінці ст.
Даниленко, Б. В. Стале використання несільськогосподарських угідь земель сільськогосподарського призначення в Україні: актуальні проблеми та шляхи їх вирішення / Б. В. Даниленко. - С.214-219. - Л-ра в кінці ст.
Латишева, В. В. Правові аспекти житлового будівництва в сільській місцевості / В. В. Латишева. - С.220-223. - Л-ра в кінці ст.
Чурилова, Т. М. Правове забезпечення належного управління державними землями в умовах адміністративної реформи / Т. М. Чурилова. - С.224-228. - Л-ра в кінці ст.
Сердюк, П. П. Урбанизация как коррелят преступности / П. П. Сердюк. - С.229-233. - Л-ра в кінці ст.
Бабанли, Р. Ш. Історичний розвиток положень про заборону зворотної дії кримінального закону в часі / Р. Ш. Бабанли. - С.233-237. - Л-ра в кінці ст.
Ващук, Б. Л. Обов'язкова участь захисника у кримінальному провадженні / Б. Л. Ващук. - С.237-241. - Л-ра в кінці ст.
Коломієць, Н. В. Удосконалення законодавства про заміну невідбутої частини покарання більш м'яким та практики її застосування (частина 1) / Н. В. Коломієць. - С.241-244. - Л-ра в кінці ст.
Цимбалюк, В. І. Роль судово-психіатричної експертизи в питанні оцінки психічного стану особи / В. І. Цимбалюк. - С.245-247. - Л-ра в кінці ст.
Волошина, В. А. Окремі питання науково-консультативного забезпечення реалізації повноважень Верховного Суду України / В. А. Волошина. - С.248-252. - Л-ра в кінці ст.
Доманова, Т. Ю. Підходи до регламентації складної вини у законодавстві зарубіжних держав / Т. Ю. Доманова. - С.253-256. - Л-ра в кінці ст.
Івахненко, О. А. Зарубіжний досвід криміналізації хуліганських діянь / О. А. Івахненко. - С.257-260. - Л-ра в кінці ст.
Наваляна, Я. Т. Поняття та види латентних згвалтувань / Я. Т. Наваляна. - С.261-264. - Л-ра в кінці ст.
Полях, В. Б. Ресоціалізація неповнолітніх засуджених до позбавлення волі: поняття та значення / В. Б. Полях. - С.264-268. - Л-ра в кінці ст.
Романишин, О. Р. Характеристика системи кримінально-правової охорони порядку виконання судових рішень у кримінальному провадженні / О. Р. Романишин. - С.269-272. - Л-ра в кінці ст.
Солдатенко, А. А. Відмежування причетності до злочину від співучасті / А. А. Солдатенко. - С.273-277. - Л-ра в кінці ст.
Ташлицька, Н. М. Згода потерпілого на заподіяння шкоди в континентальній системі права / Н. М. Ташлицька. - С.277-280. - Л-ра в кінці ст.
Савчук, К. О. Перспективи захисту інтересів України в Міжнародному суді ООН у зв'язку з агресією з боку Російської Федерації / К. О. Савчук, О. І. Мельничук. - С.281-285. - Л-ра в кінці ст.
Галкін, І. Г. Особливості юрисдикції Європейського суду з прав людини / І. Г. Галкін. - С.285-287. - Л-ра в кінці ст.
Давидова, Н. О. Конституційно-правове регулювання відносин у сфері освіти в США / Н. О. Давидова. - С.288-292. - Л-ра в кінці ст.
Кубієвич, С. П. Етапи формування та особливості врегулювання спорів у рамках Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) / С. П. Кубієвич. - С.292-295. - Л-ра в кінці ст.
Отрош, М. І. До питання щодо статусу Католицької Церкви в міжнародному праві / М. І. Отрош. - С.296-299. - Л-ра в кінці ст.
Харчук, О. О. Економічні санкції як засіб відновлення міжнародної законності / О. О. Харчук, К. О. Озерова. - С.300-303. - Л-ра в кінці ст.
Арар, О. М. Ю. Палестино-израильский мирный процесс и создание Палестинской Автономии в свете соглашений "Осло І" / О. М. Ю. Арар. - С.303-306. - Лит. в конце ст.
Горобець, Н. Г. Поняття та сутність права власності в контексті Першого Протоколу до Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод 1950 р. та практики Європейського Суду з прав людини / Н. Г. Горобець. - С.307-311. - Л-ра в кінці ст.
Грицун, О. О. Питання міжнародно-правового регулювання інформаційного тероризму / О. О. Грицун. - С.312-317. - Л-ра в кінці ст.
Мельниченко, О. В. Міжнародні договори в системі сімейного законодавства України та ЄС / О. В. Мельниченко. - С.317-320. - Л-ра в кінці ст.
Отрош, В. М. Поняття громадянства в міжнародному праві та особливості його набуття і втрати у державах і Мальтійському Ордері / В. М. Отрош. - С.321-324. - Л-ра в кінці ст.
Лазорський, А. О. Громадянське суспільство і держава: взаємозв'язок та взаємодія / А. О. Лазорський. - С.338-341. - Л-ра в кінці ст.
Хорохонько, О. С. Зворотне відсилання як наслідок негативної "колізії колізій" у міжнародному приватному праві / О. С. Хорохонько. - С.342-345. - Л-ра в кінці ст.
Світлій пам'яті Олександра Миколайовича Мироненка. - С.356-357
Світлій пам'яті Віталія Івановича Семчика. - С.358-359
Имеются экземпляры в отделах: всего 1 : ПЧЗ (1)
Свободны: ПЧЗ (1)

Найти похожие
Перейти к описаниям статей

5.
Шифр: pgip/2020/8
   Журнал

Підприємництво, господарство і право [Текстььь]. - К. : Ін-т приватного права і підприємництва АПрН України, 1996 - . - Выходит ежемесячно
2020г. N 8
Содержание:
Бірюкова, Алевтина. Розмежування договорів охорони та зберігання / А. Бірюкова. - С.5-10. - Бібліогр. в кінці ст.
Галіян, Ігор. Принципи захисту корпоративних прав учасників господарських товариств / І. Галіян. - С.11-17. - Бібліогр. в кінці ст.
Гелецька, Ірина. Представництво у цивільно-правових відносинах трансплантації анатомічних матеріалів від померлих осіб / І. Гелецька, В. Скиба. - С.18-23. - Бібліогр. в кінці ст.
Гуцуляк, Володимир. Новели правового регулювання відносин з проведення проектних та пошукових робіт / В. Гуцуляк. - С.24-29. - Бібліогр. в кінці ст.
Колінько, Цагік. Проблеми доведення моральної шкоди за законодавством України / Ц. Колінько. - С.30-34. - Бібліогр. в кінці ст.
Маковецька, Вікторія. Способи захисту права на належне батьківське виховання малолітніх осіб / В. Маковецька. - С.35-41. - Бібліогр. в кінці ст.
Малярчук, Любов. Суб'єкти виконавчого провадження: законопроектні новели / Л. Малярчук, О. Снідевич. - С.42-47. - Бібліогр. в кінці ст.
Пилипенко, Світлана. Особливості правового регулювання відносин за договором, укладеним в електронній формі / С. Пилипенко. - С.48-53. - Бібліогр. в кінці ст.
Цюра, Вадим. Концепція поняття "майно" (possessions) і його тлумачення (кваліфікація) у світлі практики Європейського суду з прав людини / В. Цюра. - С.54-60. - Бібліогр. в кінці ст.
Вінник, Оксана. Цифровізація в ракурсі державної економіко-правової політики / О. Вінник. - С.61-70. - Бібліогр. в кінці ст.
Гетманцев, Максим. Новели законодавства України щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій / М. Гетманцев. - С.71-75. - Бібліогр. в кінці ст.
Демченко, Іван. Договори керованого доступу: загальна характеристика / І. Демченко. - С.76-81. - Бібліогр. в кінці ст.
Коверзнев, Вадим. Ефективність судового захисту прав учасників економічних відносин як критерій забезпечення доступу до правосуддя / В. Коверзнев. - С.82-86. - Бібліогр. в кінці ст.
Поляков, Родіон. Підстави відкриття провадження у справі про банкрутство (неспроможність) в Україні та в Німеччині / Р. Поляков. - С.87-94. - Бібліогр. в кінці ст.
Сулім, Владислав. Діяльність господарських судів у системі судоустрою України / В. Сулім. - С.95-99. - Бібліогр. в кінці ст.
Гетьманцева, Ніна. Правова природа трудового та цивільного договорів / Н. Гетьманцева, Н. Процьків. - С.100-106. - Бібліогр. в кінці ст.
Оверковська, Тетяна. Правові засади використання та охорони сільськогосподарських тварин / Т. Оверковська. - С.107-113. - Бібліогр. в кінці ст.
Заєць, Олена. Еволюція юрисдикції земельних спорів в Україні / О. Заєць. - С.114-119. - Бібліогр. в кінці ст.
Ващишин, Марія. Відновлювані території у складі національної екомережі / М. Ващишин. - С.120-125. - Бібліогр. в кінці ст.
Шеховцов, Володимир. Перспективи кодифікації фауністичного законодавства й формування його структури / В. Шеховцов. - С.126-131. - Бібліогр. в кінці ст.
Бойко, Іван. Забезпечення внутрішньої безпеки держави органами системи МВС України: актуальні загрози / І. Бойко. - С.132-140. - Бібліогр. в кінці ст.
Брусакова, Оксана. Адміністративна відповідальність за правопорушення на авіаційному транспорті / О. Брусакова. - С.141-147. - Бібліогр. в кінці ст.
Буглак, Юрій. Адміністративно-правовий статус члена Центральної виборчої комісії України / Ю. Буглак. - С.148-151. - Бібліогр. в кінці ст.
Вдовічен, Віталій. Субстанціональні якості правової категорії "поліцейські послуги" / В. Вдовічен. - С.152-156. - Бібліогр. в кінці ст.
Городецька, Ірина. Корупціогенні фактори в системі державного контролю в галузі охорони навколишнього природного середовища / І. Городецька. - С.157-162. - Бібліогр. в кінці ст.
Коломоєць, Тетяна. Суб'єкт забезпечення безпеки дорожнього руху в Україні: пошук оптимальної нормативної моделі його визначення / Т. Коломоєць, В. Доненко. - С.163-168. - Бібліогр. в кінці ст.
Короєд, Сергій. Рішення вищестоящого в порядку підлеглості органу, прийняте за результатами розгляду скарги на рішення нижчестоящого органу, як самостійний предмет оскарження в адміністративному судочинстві / С. Короєд. - С.169-174. - Бібліогр. в кінці ст.
Мозгова, Аліна. Державна політика у сфері адміністративно-правової охорони прав і свобод людини і громадянина / А. Мозгова. - С.175-180. - Бібліогр. в кінці ст.
Портнов, Ігор. Місце політичних партій у моніторингу місцевих виборів в Україні та державах Європейського Союзу / І. Портнов. - С.181-185. - Бібліогр. в кінці ст.
Чорна, Софія. Роль судової влади в конституційно-правовому механізмі захисту прав і свобод людини / С. Чорна. - С.186-190. - Бібліогр. в кінці ст.
Коломієць, Павло. Проблематика методології дослідження правового регулювання податкової безпеки України: концептуальні особливості / П. Коломієць. - С.191-195. - Бібліогр. в кінці ст.
Пацурія, Ніно. Окремі питання цифровізації відносин щодо захисту прав та законних інтересів споживачів небанківських фінансових послуг / Н. Пацурія. - С.196-204. - Бібліогр. в кінці ст.
Татарова, Тетяна. Щодо питання визначення фінансового та податкового контролю / Т. Татарова. - С.205-209. - Бібліогр. в кінці ст.
Федоров, Сергій. Державний контроль у сфері трейдингових операцій із криптовалютами: фінансово-правовий аспект / С. Федоров. - С.210-214. - Бібліогр. в кінці ст.
Попович, Терезія. Правові обов'язки у сфері реалізації репродуктивних прав людини / Т. Попович. - С.215-219. - Бібліогр. в кінці ст.
Дем'янчук, Віталій. Форми і методи ефективної реалізації антикорупційної політики в Україні / В. Дем'янчук. - С.220-226. - Бібліогр. в кінці ст.
Євдокімова, Олена. Кримінальна відповідальність за повторність кримінальних проступків / О. Євдокімова. - С.227-231. - Бібліогр. в кінці ст.
Калатур, Максим. Використання Україною досвіду слідчих органів США, Франції та Німеччини / М. Калатур. - С.232-236. - Бібліогр. в кінці ст.
Саблук, Сергій. Контроль за злочинністю в Україні на початку 1930-х років / С. Саблук. - С.237-243. - Бібліогр. в кінці ст.
Бугера, Сергій. Стратегічні підходи до протидії злочинності у сфері економіки для забезпечення економічної безпеки держави / С. Бугера. - С.244-248. - Бібліогр. в кінці ст.
Гусар, Леся. Біологічна концепція Чезаре Ломброзо / Л. Гусар. - С.249-253. - Бібліогр. в кінці ст.
Бабенко, Ірина. Права людини під час прийняття та перевірки заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення та при внесенні відомостей до ЄРДР / І. Бабенко. - С.254-261. - Бібліогр. в кінці ст.
Балацька, Ольга. Доступ до правосуддя як загальна засада кримінального провадження / О. Балацька. - С.262-268. - Бібліогр. в кінці ст.
Глоба, Максим. Види угод про примирення у кримінальному провадженні / М. Глоба. - С.269-273. - Бібліогр. в кінці ст.
Дрозд, Валентина. Проблемні питання допустимості доказів у судовому провадженні / В. Дрозд. - С.274-280. - Бібліогр. в кінці ст.
Рибалка, Олександр. Теоретичні засади доказування в кримінальному процесі / О. Рибалка. - С.281-284. - Бібліогр. в кінці ст.
Салтиков, Станіслав. Конфіденційне співробітництво та негласні слідчі (розшукові) дії / С. Салтиков, Д. Талалай. - С.285-290. - Бібліогр. в кінці ст.
Сіроткіна, Марія. Ініціювання укладення угоди про примирення в кримінальному провадженні / М. Сіроткіна. - С.291-296. - Бібліогр. в кінці ст.
Шаренко, Світлана. Щодо доцільності звуження компетенції слідчого судді / С. Шаренко. - С.297-303. - Бібліогр. в кінці ст.
Балан, Михайло. Тактичні прийоми огляду місця події при розслідуванні порушень державного кордону України / М. Балан. - С.304-309. - Бібліогр. в кінці ст.
Давченко, Тетяна. Тактика допиту у кримінальних провадженнях доведення до банкрутства (ст. 219 КК України) / Т. Давченко. - С.310-316. - Бібліогр. в кінці ст.
Копитова, Олена. Продуктивність субсидіарного характеру судової правотворчості під час судового правозастосування / О. Копитова. - С.317-322. - Бібліогр. в кінці ст.
Бойко, Інна. Міжнародно-правове регулювання публічно-приватного партнерства, зарубіжний досвід та реформа портової галузі України / І. Бойко. - С.323-329. - Бібліогр. в кінці ст.
Дубовик, Віктор. Боротьба з тероризмом, екстремізмом та радикалізацією як напрям діяльності ОБСЄ / В. Дубовик. - С.330-333. - Бібліогр. в кінці ст.
Корун, Уляна. Інформаційна війна як інструмент пропаганди війни: правові підстави протидії / У. Корун. - С.334-339. - Бібліогр. в кінці ст.
Имеются экземпляры в отделах: всего 1 : ПЧЗ (1)
Свободны: ПЧЗ (1)

Найти похожие
Перейти к описаниям статей

6.
Шифр: pgip/2020/9
   Журнал

Підприємництво, господарство і право [Текстььь]. - К. : Ін-т приватного права і підприємництва АПрН України, 1996 - . - Выходит ежемесячно
2020г. N 9
Содержание:
Борисова, Анастасія. Поняття приватноправових відносин у сфері інформаційних комунікацій / А. Борисова. - С.5-9. - Бібліогр. в кінці ст.
Василик, Юлія. Сучасна державна правова політика України у сфері нотаріату як об'єкта адміністративно-правового регулювання / Ю. Василик. - С.10-14. - Бібліогр. в кінці ст.
Верес, Ірина. Правова природа смарт-договору / І. Верес. - С.15-18. - Бібліогр. в кінці ст.
Волкова, Наталія. Суб'єкти доказування у справах про захист прав та інтересів дитини в цивільному судочинстві / Н. Волкова. - С.19-23. - Бібліогр. в кінці ст.
Гурова, Анна. Правові засади застосування Блокчейн у космічній діяльності: ключові елементи та моделі організації технології / А. Гурова, М. Кірпачова. - С.24-30. - Бібліогр. в кінці ст.
Карнаух, Богдан. Зловживання правом та його правові наслідки / Б. Карнаух. - С.31-36. - Бібліогр. в кінці ст.
Короєд, Сергій. Відсутність предмета спору як нова підстава закриття провадження в цивільній справі / С. Короєд. - С.37-42. - Бібліогр. в кінці ст.
Краглевич, В'ячеслав. Захист прав та інтересів фізичних осіб-вкладників від знецінення гарантованої суми відшкодування за вкладами / В. Краглевич. - С.43-48. - Бібліогр. в кінці ст.
Ліснича, Ольга. Деякі питання класифікації прав пацієнтів / О. Ліснича. - С.49-53. - Бібліогр. в кінці ст.
Прохоров, Павло. Нарадча кімната: сучасна необхідність чи "рудимент" минулого? / П. Прохоров. - С.54-59. - Бібліогр. в кінці ст.
Скрипник, Володимир. Аліменти як об'єкти цивільних прав / В. Скрипник. - С.60-65. - Бібліогр. в кінці ст.
Тур, Ольга. Особливості цивільно-правового захисту честі, гідності та ділової репутації публічних осіб / О. Тур. - С.66-70. - Бібліогр. в кінці ст.
Шкорупеєв, Дмитро. Особливості формування предмета доказування у справах про стягнення аліментів на утримання дитини / Д. Шкорупеєв. - С.71-74. - Бібліогр. в кінці ст.
Прокопюк, Анастасія. Поняття та ознаки корпоративної відповідальності / А. Прокопюк. - С.75-81. - Бібліогр. в кінці ст.
Бук, Мирослава. Соціальне обслуговування осіб з інвалідністю в реабілітаційних установах України / М. Бук. - С.82-89. - Бібліогр. в кінці ст.
Гафурова, Олена. Правові засади державної підтримки оптових ринків сільськогосподарської продукції / О. Гафурова, О. Мальчик. - С.90-94. - Бібліогр. в кінці ст.
Копиця, Марія. Правові аспекти публічного адміністрування у сфері страхування сільськогосподарської продукції / М. Копиця. - С.95-99. - Бібліогр. в кінці ст.
Бліхар, Марія. Правові підходи до визначення поняття "бюджетні інвестиції" / М. Бліхар. - С.100-104. - Бібліогр. в кінці ст.
Бойко, Іван. Правове регулювання діяльності органів внутрішніх справ у сфері забезпечення внутрішньої безпеки України / І. Бойко. - С.105-113. - Бібліогр. в кінці ст.
Брусакова, Оксана. Правове забезпечення державного регулювання в галузі авіаційного транспорту / О. Брусакова. - С.114-118. - Бібліогр. в кінці ст.
Галіцина, Наталія. Адміністративне судочинство як процесуальний засіб вирішення соціальних спорів / Н. Галіцина. - С.119-126. - Бібліогр. в кінці ст.
Калатур, Максим. Особливості діяльності та розвитку Державної фіскальної служби України / М. Калатур. - С.127-131. - Бібліогр. в кінці ст.
Ковальчук, Яна. Принципи інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності органів Національної поліції України / Я. Ковальчук. - С.132-136. - Бібліогр. в кінці ст.
Лебедєва, Наталія. Реформування підрозділу дільничних офіцерів поліції за проєктом "Поліцейський офіцер громади" в Україні / Н. Лебедєва. - С.137-140. - Бібліогр. в кінці ст.
Савчук, Роман. Участь перекладача під час розгляду адміністративної справи по суті / Р. Савчук. - С.141-146. - Бібліогр. в кінці ст.
Розумна, Маріанна. Актуальні проблеми та перспективи розвитку альтернативних способів урегулювання спорів в Україні: онлайн-медіація та посередництво / М. Розумна. - С.147-153. - Бібліогр. в кінці ст.
Дурнов, Євген. Поняття та види функцій праворозуміння / Є. Дурнов. - С.154-159. - Бібліогр. в кінці ст.
Копитова, Олена. Забезпечення єдності судового правозастосування в умовах транзитного законодавства / О. Копитова. - С.160-167. - Бібліогр. в кінці ст.
Луць, Людмила. Аргументація у правотворчій діяльності / Л. Луць. - С.168-173. - Бібліогр. в кінці ст.
Войтович, Євген. Спосіб вчинення кримінальних правопорушень, пов'язаних із насильницьким зникненням людини / Є. Войтович. - С.174-179. - Бібліогр. в кінці ст.
Волошина, Марина. Пошук первинної оперативно-розшукової інформації підрозділами кримінальної поліції / М. Волошина. - С.180-184. - Бібліогр. в кінці ст.
Дрозд, Валентина. Судова практика щодо допустимості доказів, отриманих у результаті проведення негласних слідчих (розшукових) дій / В. Дрозд. - С.185-190. - Бібліогр. в кінці ст.
Рак, Світлана. Стандарти у сфері охорони здоров'я та кримінальна відповідальність медичних працівників: шляхи кореляції / С. Рак. - С.191-196. - Бібліогр. в кінці ст.
Саблук, Сергій. Контроль за злочинністю на визволених територіях України під час Другої світової війни / С. Саблук. - С.197-202. - Бібліогр. в кінці ст.
Продан, Тетяна. Механізм запобігання жіночій насильницькій злочинності / Т. Продан. - С.203-208. - Бібліогр. в кінці ст.
Капустник, Володимир. Завдання оперативних підрозділів Національної поліції під час проведення оперативно-розшукових заходів відомчого санкціонування / В. Капустник, М. Стащак. - С.209-213. - Бібліогр. в кінці ст.
Помаз, Ярослав. Протокол допиту як доказ під час розгляду кримінального провадження в суді / Я. Помаз. - С.214-218. - Бібліогр. в кінці ст.
Антонюк, Ірина. Особливості допиту в кримінальних провадженнях щодо шахрайства у сфері надання послуг із посередництва у працевлаштуванні / І. Антонюк. - С.219-223. - Бібліогр. в кінці ст.
Єфімов, Микола. Криміналістичне забезпечення розслідування кримінальних правопорушень проти моральності / М. Єфімов. - С.224-228. - Бібліогр. в кінці ст.
Обшалов, Сергій. Оперативно-розшукове забезпечення розслідування вбивств, пов'язаних із заволодінням житлом: проблеми теорії та практики / С. Обшалов. - С.229-233. - Бібліогр. в кінці ст.
Сирота, Дмитро. Функція досудового розслідування прокуратури / Д. Сирота, Т. Слободяник. - С.234-239. - Бібліогр. в кінці ст.
Баранова, Євгенія. Альтернативні способи вирішення спорів у міжнародній практиці / Є. Баранова. - С.240-243. - Бібліогр. в кінці ст.
Дубовик, Віктор. Демократизація та євроінтеграція: роль ОБСЄ / В. Дубовик. - С.244-247. - Бібліогр. в кінці ст.
Кирилюк, Наталія. Історія розвитку принципу суверенної рівності держав у період класичного міжнародного права / Н. Кирилюк, С. Задорожна, А. Маник. - С.248-253. - Бібліогр. в кінці ст.
Мушак, Наталія. Розвиток концепції європейської солідарності у праві Європейського Союзу / Н. Мушак. - С.254-258. - Бібліогр. в кінці ст.
Имеются экземпляры в отделах: всего 1 : ПЧЗ (1)
Свободны: ПЧЗ (1)

Найти похожие
Перейти к описаниям статей

7.
Шифр: deip/2019/85
   Журнал

Держава і право [Текстььь] : збірник наукових праць : юридичні і політичні науки. - К. : Ін-т держави і права ім. В. М. Корецького НАН України, 2003 - . - ISSN 15633349. - Выходит ежеквартально
2019г. N 85
Содержание:
Січевлюк, В. А. Загальна, універсальна, спеціальна та виключна правосуб'єктність: теоретичні аспекти та прикладні вияви / В. А. Січевлюк. - С.4-15. - Бібліогр. в кінці ст.
Боярський, О. О. Децентралізація і людина: система координат в умовах демократичної правової державності / О. О. Боярський. - С.16-30. - Бібліогр. в кінці ст.
Компанієць, М. М. Організаційні та організаційно-правові форми діяльності органів місцевого самоврядування в організації та здійсненні безоплатної правової допомоги / М. М. Компанієць. - С.31-55. - Бібліогр. в кінці ст.
Калараш, А. А. Захист прав споживачів у територіальній громаді: теоретичні питання до постановки проблеми / А. А. Калараш. - С.56-70. - Бібліогр. в кінці ст.
Леонов, О. С. Судовий захист прав місцевого самоврядування: онтологічні підходи до розуміння / О. С. Леонов. - С.71-96. - Бібліогр. в кінці ст.
Тернавська, В. М. Прогнозування і планування як засоби формування конституційно-правової політики / В. М. Тернавська. - С.97-107. - Бібліогр. в кінці ст.
Короєд, С. О. Позбавлення суб'єктів владних повноважень права на апеляційне оскарження судових рішень в адміністративному судочинстві як напрям забезпечення ефективності адміністративної юстиції / С. О. Короєд, М. В. Лошицький. - С.108-118. - Бібліогр. в кінці ст.
Паславська, Н. Т. Історико-правові передумови виникнення фінансової конституції ФРН / Н. Т. Паславська. - С.119-132. - Бібліогр. в кінці ст.
Гулик, А. Г. Історія становлення та розвитку процедур підготовки цивільних справ до судового розгляду / А. Г. Гулик. - С.133-143. - Бібліогр. в кінці ст.
Шаповал, М. М. Стан наукової розробленості проблеми підготовки справи до судового розгляду в цивільному судочинстві / М. М. Шаповал. - С.144-157. - Бібліогр. в кінці ст.
Ювчиця, О. В. Осмислення принципу незалежності у цивільному процесі: суддя чи суд? / О. В. Ювчиця. - С.158-165. - Бібліогр. в кінці ст.
Щербяк, Ю. В. Перехід права власності громадян на земельні ділянки чи обіг земельних ділянок сільськогосподарського забезпечення: проблеми законодавчого регулювання / Ю. В. Щербяк. - С.166-176. - Бібліогр. в кінці ст.
Савчук, К. О. Міжнародно-правова характеристика операцій НАТО з колективної оборони, організованих на підставі ст. 5 Північноатлантичного договору / К. О. Савчук. - С.177-190. - Бібліогр. в кінці ст.
Проценко, І. М. Міжнародно-правова характеристика механізмів мирного вирішення спорів у рамках ОБСЄ / І. М. Проценко. - С.191-202. - Бібліогр. в кінці ст.
Переверзева, О. С. Охорона людського життя на морі / О. С. Переверзева. - С.203-210. - Бібліогр. в кінці ст.
Фединяк, Г. С. Вплив деяких рішень ООН на розвиток норм права України, що регулюють трудові відносини з іноземним елементом / Г. С. Фединяк. - С.211-219. - Бібліогр. в кінці ст.
Меньшеніна, А. Є. Проблема поєднання універсальних та національних цінностей у постмодерному дискурсі / А. Є. Меньшеніна. - С.220-231. - Бібліогр. в кінці ст.
Асланов, С. А. Дестабілізація сусідніх держав як механізм підтримання етнополітичної стабільності Російської Федерації / С. А. Асланов. - С.232-239. - Бібліогр. в кінці ст.
Явір, В. А. Європейські стандарти забезпечення прав національних меншин як складова євроатлантичної інтеграції України / В. А. Явір. - С.240-251. - Бібліогр. в кінці ст.
Барна, О. С. Культурний простір як поле формування національно-політичних ідентичностей / О. С. Барна. - С.252-263. - Бібліогр. в кінці ст.
Кресіна, І. О. Політико-правові аспекти євроатлантичної інтеграції України / І. О. Кресіна. - С.264-279. - Бібліогр. в кінці ст.
Береза, А. В. Моделі управління містами-метрополісами / А. В. Береза. - С.280-288. - Бібліогр. в кінці ст.
Стойко, О. М. Особливості вступу до НАТО постконфліктних держав / О. М. Стойко. - С.289-301. - Бібліогр. в кінці ст.
Кіянка, І. Б. Популізм як знаряддя харизматичних лідерів: від античних демагогів до сучасних лідерів / І. Б. Кіянка. - С.302-315. - Бібліогр. в кінці ст.
Добіжа, В. В. Особливості технологій прийняття політичних рішень владною елітою в Україні / В. В. Добіжа. - С.316-325. - Бібліогр. в кінці ст.
Крутій, В. О. Політична система незалежної України: вади і ризики / В. О. Крутій. - С.326-337. - Бібліогр. в кінці ст.
Захаренко, К. В. Специфіка позиціонування політичної партії в інформаційному просторі держави і суспільства / К. В. Захаренко. - С.338-347. - Бібліогр. в кінці ст.
Бусленко, В. В. Чинники впливу на стан та перспективи демократії / В. В. Бусленко. - С.348-359. - Бібліогр. в кінці ст.
Зіскін, О. С. Теоретико-методологічне підгрунтя аналізу інституту безумовного базового доходу як механізму реформування соціальної держави / О. С. Зіскін. - С.360-370. - Бібліогр. в кінці ст.
Калініченко, Б. М. Модифікація засобів передачі інформації та посилення їх політичного спрямування / Б. М. Калініченко. - С.371-383. - Бібліогр. в кінці ст.
Дроботун, Д. С. Тенденції використання ЗМІ під час парламентських виборів в Україні у 2019 році / Д. С. Дроботун. - С.384-392. - Бібліогр. в кінці ст.
Грубов, В. М. Національно-особливе у практиці протидії сепаратизму у Великобританії / В. М. Грубов. - С.393-409. - Бібліогр. в кінці ст.
Лаврук, Т. П. Вузли регіональної напруги як елемент системи геополітичної картини сучасного світу / Т. П. Лаврук. - С.410-425. - Бібліогр. в кінці ст.
Рудницький, С. В. Політична наука і освіта: проблеми і перспективи / С. В. Рудницький. - С.429-432
Имеются экземпляры в отделах: всего 1 : ПЧЗ (1)
Свободны: ПЧЗ (1)

Найти похожие
Перейти к описаниям статей

8.
Шифр: deip/2019/86
   Журнал

Держава і право [Текстььь] : збірник наукових праць : юридичні і політичні науки. - К. : Ін-т держави і права ім. В. М. Корецького НАН України, 2003 - . - ISSN 15633349. - Выходит ежеквартально
2019г. N 86
Содержание:
Львова, О. Л. Легалізація проституції (крізь призму правового закону) / О. Л. Львова. - С.4-16. - Бібліогр. в кінці ст.
Пильгун, Н. В. Правова свідомість та правова культура в контексті формування громадянського суспільства / Н. В. Пильгун, О. О. Ройко. - С.17-22. - Бібліогр. в кінці ст.
Чепульченко, Т. О. Держава і людина: основні аспекти взаємодії / Т. О. Чепульченко. - С.23-32. - Бібліогр. в кінці ст.
Кухарчук, А. М. Фізична особа як суб'єкт організаційно-господарських повноважень: історико-правовий нарис / А. М. Кухарчук. - С.33-46. - Бібліогр. в кінці ст.
Рудик, П. А. Основні міжнародно-правові та європейські стандарти у сфері функціонування судової системи на сучасному етапі / П. А. Рудик. - С.47-60. - Бібліогр. в кінці ст.
Минькович-Слободяник, О. В. Концепція правової і політичної культури у контексті трансформації українського суспільства / О. В. Минькович-Слободяник. - С.61-71. - Бібліогр. в кінці ст.
Омельченко, Н. Л. Методологічні засади правового забезпечення ринку цінних паперів в Україні / Н. Л. Омельченко. - С.72-85. - Бібліогр. в кінці ст.
Левченко, А. В. Гарантії забезпечення конституційного права на таємницю листування, телефонних розмов, телеграфної та іншої кореспонденції / А. В. Левченко. - С.86-95. - Бібліогр. в кінці ст.
Короєд, С. О. Визнання недійсним договору відчуження нерухомого майна (без застосування реституції) як ефективний спосіб захисту права власності на нього / С. О. Короєд. - С.96-105. - Бібліогр. в кінці ст.
Ярощук, І. В. Особливості правового регулювання підрядних відносин (вітчизняний та світовий досвід) / І. В. Ярощук. - С.106-116. - Бібліогр. в кінці ст.
Гулик, А. Г. Мета підготовчого провадження в контексті оптимізації цивільного судочинства / А. Г. Гулик. - С.117-125. - Бібліогр. в кінці ст.
Костенко, І. В. До питання адміністративно-правового регулювання господарської діяльності / І. В. Костенко, М. Р. Шаповал. - С.126-134. - Бібліогр. в кінці ст.
Левшина, Я. О. Субсидіарна відповідальність у справі про банкрутство / Я. О. Левшина. - С.135-144. - Бібліогр. в кінці ст.
Масловський, С. В. Юрисдикція господарського суду першої інстанції / С. В. Масловський. - С.145-153. - Бібліогр. в кінці ст.
Шаповал, М. М. Методи дослідження підготовчого провадження в цивільному судочинстві / М. М. Шаповал. - С.154-164. - Бібліогр. в кінці ст.
Антонюк, Н. О. Види диференціації кримінальної відповідальності / Н. О. Антонюк. - С.165-176. - Бібліогр. в кінці ст.
Ляшенко, Р. Д. Антикорупційна експертиза НПА: поняття та важливість застосування / Р. Д. Ляшенко, Н. П. Василюк. - С.177-186. - Бібліогр. в кінці ст.
Василенко, Ю. В. Медіація між потерпілим та правопорушником як спосіб вирішення кримінально-правового конфлікту / Ю. В. Василенко. - С.187-197. - Бібліогр. в кінці ст.
Устименко, Т. П. Щодо необхідності встановлення району, тимчасово забороненого для плавання і перебування українських та іноземних невійськових суден і військових кораблів, навколо окупованого Кримського півострова / Т. П. Устименко, Б. М. Устименко. - С.198-211. - Бібліогр. в кінці ст.
Проценко, І. М. Особливості механізму ОБСЄ відносно надзвичайних ситуацій / І. М. Проценко. - С.212-219. - Бібліогр. в кінці ст.
Савчук, К. О. Становлення регулювання діяльності НАТО з антикризового менеджменту / К. О. Савчук. - С.220-231. - Бібліогр. в кінці ст.
Петренко, Ю. В. Європейська ініціатива з інтервенції - міждержавна співпраця у сфері оборони поза рамками структур ЄС і НАТО / Ю. В. Петренко. - С.232-243. - Бібліогр. в кінці ст.
Гіоане, І. М. Філософія правового супроводу політичного вибору / І. М. Гіоане. - С.244-256. - Бібліогр. в кінці ст.
Береза, А. В. Чинники політизації державної служби та її вплив на ефективність використання коштів ЄС у країнах Центрально-Східної Європи / А. В. Береза. - С.257-264. - Бібліогр. в кінці ст.
Грубов, В. М. Сепаратизм в Україні: соціально-економічні та політичні передумови / В. М. Грубов. - С.265-284. - Бібліогр. в кінці ст.
Кукуруз, О. В. Взаємозв'язок контролю і відповідальності в демократичному суспільстві: теоретичні аспекти / О. В. Кукуруз. - С.285-295. - Бібліогр. в кінці ст.
Калініченко, Б. М. Новітні засоби інформаційного протиборства в умовах техногенної цивілізації / Б. М. Калініченко. - С.296-305. - Бібліогр. в кінці ст.
Батанова, Н. М. Генезис та концептуалізація політичного права / Н. М. Батанова. - С.306-317. - Бібліогр. в кінці ст.
Тарасюк, В. М. Щодо ролі й місця правоохоронних органів у розбудові держави / В. М. Тарасюк. - С.318-327. - Бібліогр. в кінці ст.
Матвійчук, А. В. Залученість громадських самоврядних організацій в Україні до суспільно-політичного життя / А. В. Матвійчук. - С.328-340. - Бібліогр. в кінці ст.
Гунін, В. Є. Особливості забезпечення безпеки діяльності розвідувальних органів у сучасних умовах ескалації інформаційного (інформаційно-психологічного) протиборства / В. Є. Гунін. - С.352-364. - Бібліогр. в кінці ст.
Барна, О. С. Інформаційний простір України як чинник суспільної консолідації в умовах гібридної війни / О. С. Барна. - С.365-376. - Бібліогр. в кінці ст.
Цирфа, Ю. А. Конструювання зовнішньополітичної ідентичності держави в ареалі культурних відмінностей / Ю. А. Цирфа. - С.377-387. - Бібліогр. в кінці ст.
Ніколаєва, Д. О. Турецько-катарський альянс: спільні противники та інтереси у близькосхідному регіоні / Д. О. Ніколаєва. - С.388-398. - Бібліогр. в кінці ст.
Имеются экземпляры в отделах: всего 1 : ПЧЗ (1)
Свободны: ПЧЗ (1)

Найти похожие
Перейти к описаниям статей

9.
Шифр: prau/2011/5
   Журнал

Право України [Текстььь]. - К. : М-во юстиції України, 1922 - . - ISSN 0132-1331. - Выходит ежемесячно
2011г. N 5
Содержание:
Кузнєцова, Н. Власність як основа громадянського суспільства і демократичної держави / Н. Кузнєцова. - С.4-12. - Л-ра в кінці ст.
фывфыв: ВЛАСНІСТЬ, ПРИВАТНА ВЛАСНІСТЬ, МАЙНО, ГРОМАДЯНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО, ЄВРОПЕЙСЬКА КОНВЕНЦІЯ.
Сулейменов, М. До питання про місце права власності у системі цивільних прав / М. Сулейменов. - С.13-17. - Л-ра в кінці ст.
фывфыв: ПРАВО ВЛАСНОСТІ, МАЙНО, МАЙНОВІ ПРАВА, РЕЧОВІ ПРАВА.
Скрябін, С. Предмет, метод і система речового права : деякі питання кодифікації цивільного законодавства в Казахстані / С. Скрябін. - С.37-51. - Л-ра в кінці ст.
фывфыв: ПРЕДМЕТ РЕЧОВОГО ПРАВА, МЕТОД ПРАВОВОГО РЕГУЛЮВАННЯ РЕЧОВОГО ПРАВА, ДИСПОЗИТИВНІСТЬ У ЦИВІЛЬНОМУ ПРАВІ, СИСТЕМНІСТЬ РЕЧОВОГО ПРАВА, ВИДИ РЕЧОВИХ ПРАВ НА ЧУЖІ РЕЧІ.
Кохановська, О. Основні теорії права інтелектуальної власності та їх вплив на розвиток сучасного законодавства в Україні / О. Кохановська. - С.52-59. - Л-ра в кінці ст.
фывфыв: ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ, ПРАВО ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ, ПРОПРИЄТАРНА ТЕОРІЯ, ТЕОРІЯ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИХ ПРАВ, ТЕОРІЯ ВИКЛЮЧНИХ ПРАВ.
Харитонов, Є. Проблемні питання набуття та припинення права власності за цивільним законодавством України / Є. Харитонов, О. Харитонова. - С.60-68. - Л-ра в кінці ст.
фывфыв: ПРАВО ВЛАСНОСТІ, НАБУТТЯ ПРАВА ВЛАСНОСТІ, ПРИПИНЕННЯ ПРАВА ВЛАСНОСТІ, УНІВЕРСАЛЬНІ ТА СПЕЦІАЛЬНІ ПІДСТАВИ ВИНИКНЕННЯ.
Погрібний, С. Захист прав власності на нерухоме майно : окремі питання судової практики / С. Погрібний. - С.77-86. - Л-ра в кінці ст.
фывфыв: ЗАХИСТ ПРАВ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО, СПОСОБИ ЗАХИСТУ ЦИВІЛЬНИХ ПРАВ, КОНКУРЕНЦІЯ ПОЗОВІВ, ДОБРОСОВІСНИЙ НАБУВАЧ, ВІНДИКАЦІЙНИЙ ПОЗОВ, РЕСТИТУЦІЯ.
Стрельцов, Є. Кримінально-правова охорона власності / Є. Стрельцов. - С.87-95. - Л-ра в кінці ст.
фывфыв: ЕКОНОМІЧНА МОДЕЛЬ, РОЗПОДІЛЬНІ ВІДНОСИНИ, ЗЛОЧИНИ ПРОТИ ВЛАСНОСТІ, ЇХ СИСТЕМА.
Жилінкова, І. Правове регулювання речових відносин у сім'ї : визначення концептуальних підходів / І. Жилінкова. - С.105-112. - Л-ра в кінці ст.
фывфыв: КОНЦЕПТУАЛЬНІ ПІДХОДИ, РЕЧОВІ ПРАВОВІДНОСИНИ, ПРАВО ВЛАСНОІТС, СІМ'Я.
Єфіменко, Л. Проблеми взаємодії нотаріальної діяльності та діяльності щодо державної реєстрації речових прав / Л. Єфіменко. - С.130-135. - Л-ра в кінці ст.
фывфыв: НОТАРІАТ, РЕЄСТРАЦІЯ РЕЧОВИХ ПРАВ, ПРАВОЧИН.
Шпакович, О. Роль європейських інституцій у розвитку євроейського права / О. Шпакович. - С.142-147. - Л-ра в кінці ст.
фывфыв: ЄВРОПЕЙСЬКЕ ПРАВО, ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ПРАВОВИЙ ПРОСТІР, ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СОЮЗ, РАДА ЄВРОПЕИ, ОРГАНІЗАЦІЯ З БЕЗПЕКИ ТА СПІВРОБІТНИЦТВА В ЄВРОПЕІ (ОБСЄ), МІЖНАРОДНІ РЕГІОНАЛЬНІ ОРГАНІЗАЦІЇ.
Смирнова, К. Європейська інтеграція України : актуальні питання / К. Смирнова. - С.148-152
Селіванов, А. Конституційна реформа в Україні : потреба наукової концепції / А. Селіванов. - С.153-158
Головатий, С. Тріада європейських цінносей - верховенство права, демократія, права людини - як основа українського конституційного ладу / С. Головатий. - С.159-174. - Л-ра в кінці ст.
фывфыв: КОНСТИТУЦІЯ, КОНСТИТУЦІЙНИЙ ЛАД, КОНСТИТУЦІЙНЕ ПРАВО, ВЕРХОВЕНСТВО ПРАВА, "СУДОВІ ПРАВА ЛЮДИНИ".
Словська, І. Верховна Рада України як суб'єкт конституційно-правової відповідальності / І. Словська. - С.204-210. - Л-ра в кінці ст.
фывфыв: КОНСТИТУЦІЙНО-ПРАВОВА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ, ДОСТРОКОВЕ ПРИПИНЕННЯ ПОВНОВАЖЕНЬ, СКАСУВАННЯ ЧИ ЗУПИНЕННЯ ДІЇ АКТІВ.
Булеца, С. Вік при наданні медичної допомоги : цивільно-правовий аналіз / С. Булеца. - С.212-217. - Л-ра в кінці ст.
фывфыв: МЕДИЧНА ДОПОМОГА, ВІК, ДИТИНА, GILLIK-КОМПЕТЕНЦІЯ.
Омельченко, А. Поняття та ознаки зовнішньоекономічної діяльності як предмета правового регулювання / А. Омельченко. - С.218-223. - Л-ра в кінці ст.
фывфыв: СКЛАД ПРАВОВІДНОСИН, ПРЕДМЕТ ПРАВОВОГО РЕГУЛЮВАННЯ, МІЖНАРОДНІ ЕКОНОМІЧНІ ВІДНОСИНИ, ГОСПОДАРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ, ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ, СУБ'ЄКТИ, ВИДИ ТА ПРИНЦИПИ ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ.
Гетьманцева, Н. До питання про метод правового регулювання трудивх відносин / Н. Гетьманцева. - С.224-230. - Л-ра в кінці ст.
фывфыв: МЕТОД, ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ, ТРУДОВІ ВІДНОСИНИ, ДЕРЖАВНИЙ І ДОГОВІРНИЙ СПОСОБИ ПРАВОВОГО РЕГУЛЮВАННЯ.
Сидор, В. Земельно-правова основа конституційного ладу України / В. Сидор. - С.242-247. - Л-ра в кінці ст.
фывфыв: ЗЕМЕЛЬНЕ ПРАВО, ЗЕМЕЛЬНЕ ЗАКОНОДАВСТВО, КОНСТИТУЦІЙНА ДЕРЖАВА, КОНСТИТУЦІЙНИЙ ЛАД, ЗЕМЕЛЬНО-ПРАВОВІ ПРИНЦИПИ.
Баглай, І. Насильництво як кваліфікуюча ознака грабежу та розбою / І. Баглай. - С.248-253. - Л-ра в кінці ст.
фывфыв: НАСИЛЬНИЦТВО, ГРАБІЖ, РОЗБІЙ.
Корнякова, Т. Проблеми ефективності реалізації кримінологічної запобіжної функції у природоохоронній діяльності органів прокуратури / Т. Корнякова. - С.254-261. - Л-ра в кінці ст.
фывфыв: КРИМІНОЛОГІЧНА ФУНКЦІЯ, ЕФЕКТИВНІСТЬ, КРИТЕРІЇ ЕФЕКТИВНОСТІ, ОРГАНИ ПРОКУРАТУРИ, ДОВКІЛЛЯ.
Мацькевич, М. Судові органи в Західноукраїнській Народній Республіці (1918 - 1919 рр.) / М. Мацькевич. - С.262-267. - Л-ра в кінці ст.
фывфыв: СУДОВІ ОРГАНИ, ЗУНР, СУДОВА ВЛАДА.
Костенко, О. Кримінально-правова охорона права споживачів на інформацію про продукцію / О. Костенко. - С.268-274. - Л-ра в кінці ст.
фывфыв: ПРАВО СПОЖИВАЧА НА ІНФОРМАЦІЮ, ПОСЯГАННЯ НА ЖИТТЯ І ЗДОРОВ'Я ОСОБИ, КРИМІНАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ.
Завальнюк, І. "Розумний строк" в адміністративному процесі / І. Завальнюк. - С.275-279. - Л-ра в кінці ст.
фывфыв: АДМІНІСТРАТИВНЕ СУДОЧИНСТВО, АДМІНІСТРАТИВНИЙ ПРОЦЕС, "РОЗУМНИЙ СТРОК" РОЗГЛЯДУ СПРАВ, СТРОКИ РОЗГЛЯДУ І ВИРІШЕННЯ СПРАВ.
Кравцов, С. МКАС та державні суди : проблеми взаємодії / С. Кравцов. - С.292-300. - Л-ра в кінці ст.
фывфыв: МІЖНАРОДНИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ АРБІТРАЖ, АРБІТРАЖНА УГОДА.
Генадій Костянтинович Матвєєв - вірний лицар цивілістики. - С.309-312
Имеются экземпляры в отделах: всего 1 : ФП (1)
Свободны: ФП (1)

Найти похожие
Перейти к описаниям статей

10.
Шифр: vnad/2011/2
   Журнал

Вісник Національної академії державного управління при Президентові України [Текстььь]. - К. : НАДУ при президентові України. - Выходит ежеквартально
2011г. N 2
Содержание:
Гончарук, Н. Вища управлінська еліта на сучасному етапі державотворення / Н. Гончарук, І. Сурай. - С.5-10. - Л-ра в кінці ст.
фывфыв: ВИЩА УПРАВЛІНСЬКА ЕЛІТА, ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ, ФОРМУВАННЯ ВИЩОЇ УПРАВЛІНСЬКОЇ ЕЛІТИ.
Корженко, В. Становлення концепції Governance у процесі формування сучасного європейського адміністративного простору / В. Корженко, Л. Хашиєва. - С.10-19. - Л-ра в кінці ст.
фывфыв: ВРЯДУВАННЯ, ЕФЕКТИВНЕ ВРЯДУВАННЯ, КОМУНІКАТИВНА ПАРАДИГМА, ТЕОРІЯ КОМУНІКАТИВНОЇ ДІЇ, СУБ'ЄКТ УПРАВЛІННЯ, ІНТЕРСУБ'ЄКТИВНІСТЬ, АКТОРИ СУСПІЛЬНОГО РОЗВИТКУ.
Ситник, Г. Інституційно-цивілізаційна парадигма дослідження проблем та державно-управлінських аспектів забезпечення національної безпеки / Г. Ситник. - С.25-34. - Л-ра в кінці ст.
фывфыв: ПАРАДИГМА ТЕОРІЇ БЕЗПЕКИ, СИСТЕМА НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ.
Логунова, М. Відповідальність політичної еліти України як важливий морально-психологічний чинник удосконалення державно-управлінських відносин / М. Логунова, О. Пшеничнюк. - С.43-50. - Л-ра в кінці ст.
фывфыв: ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ, ПОЛІТИЧНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ, ПОЛІТИЧНА ЕЛІТА, ДЕРЖАВНО-УПРАВЛІНСЬКА ЕЛІТА, МОРАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНИЙ ЧИННИК.
Новаченко, Т. Авторитет як ресурс державної влади / Т. Новаченко. - С.51-58. - Л-ра в кінці ст.
фывфыв: АВТОРИТЕТ, АВТОРИТАРИЗМ, ДЕРЖАВНА ВЛАДА, ДЖЕРЕЛА ТА РЕСУРСИ ВЛАДИ.
Олійник, О. Преамбула Бендерської Конституції 1710 року як ідеологічна складова політики українського державотворення початку XVIII століття / О. Олійник. - С.58-64. - Л-ра в кінці ст.
фывфыв: ПРЕАМБУЛА, МІФОЛОГЕМА, ДЕМОКРАТИЧНА ТРАДИЦІЯ, КОЗАЦТВО, ВОЛЬНОСТІ, ВІЙСЬКО ЗАПОРОЗЬКЕ.
Оржель, О. Чинники формування Європейського адміністративного простору / О. Оржель. - С.65-73. - Л-ра в кінці ст.
фывфыв: ЄВРОПЕЙСЬКИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ ПРОСТІР, ЄВРОПЕЙСЬКЕ ВРЯДУВАННЯ, ЄВРОПЕЙСЬКІ ПРИНЦИПИ АДМІНІСТРАТИВНОГО ПРАВА, ІНСТИТУЦІЙНИЙ РОЗВИТОК.
Журавський, В. Управління професійним розвитком людських ресрсів податкової служби : теоретичний аспект / В. Журавський. - С.74-81. - Л-ра в кінці ст.
фывфыв: ЛЮДСЬКІ РЕСУРСИ, УПРАВЛІННЯ ЛЮДСЬКИМИ РЕСУРСАМИ, ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК ЛЮДСЬКИХ РЕСУРСІВ, ПІДХОДИ ДО ДОСЛІДЖЕННЯ, СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ, ПОДАТКОВА СЛУЖБА.
Мостовий, Г. Технологія формування професійних компетенцій персоналу в органах державної влади / Г. Мостовий, В. Бабаєв. - С.81-89. - Л-ра в кінці ст.
фывфыв: САМООСВІТА, ПРОФЕСІЙНА КОМПЕТЕНЦІЯ ПЕРСОНАЛУ, КАДРОВІ ТЕХНОЛОГІЇ, ТЕХНОЛОГІЇ ФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІЙНИХ КОМПЕТЕНЦІЙ ПЕРСОНАЛУ.
Войтович, Р. Механізми подолання глобалізаційних викликів суспільного розвитку України / Р. Войтович. - С.90-98. - Л-ра в кінці ст.
фывфыв: ГЛОБАЛІЗАЦІЯ, ГЛОБАЛЬНИЙ ТЕРОРИЗМ, МІЖНАРОДНИЙ ТЕРОРИЗМ, ГЛОБАЛІЗАЦІЙНІ ВИКЛИКИ, НАЦІОНАЛЬНА БЕЗПЕКА, НАЦІОНАЛЬНА ДЕРЖАВА, МІЖЦИВІЛІЗАЦІЙНІ КОНФЛІКТИ, СУСПІЛЬНИЙ РОЗВИТОК.
Кравчук, І. Перспективи створення системи моніторингу та оцінювання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом / І. Кравчук. - С.98-107. - Л-ра в кінці ст.
фывфыв: ОЦІНЮВАННЯ, МОНІТОРИНГ, ЄВРОПЕЙСЬКА ІНТЕГРАЦІЯ.
Устименко, О. Модель системи державного управління військовою освітою України / О. Устименко. - С.115-123. - Л-ра в кінці ст. : рис.
фывфыв: ВІЙСЬКОВА ОСВІТА, СИСТЕМА ВІЙСЬКОВОЇ ОСВІТИ, ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ СИСТЕМОЮ ВІЙСЬКОВОЇ ОСВІТИ.
Чулаєвська, М. Перспективи лібералізації візового режиму між Україною та ЄС / М. Чулаєвська. - С.124-130. - Л-ра в кінці ст.
фывфыв: ЄС, ВІЗОВИЙ РЕЖИМ, ЛІБЕРАЛІЗАЦІЯ, ПЛАН ДІЙ, МІГРАЦІЯ, ПАСПОРТИ, ОБСЄ, ФРОНТЕКС.
Борисенко, О. Сучасні тенденції формування зовнішньоекономічної політики промислового розвинених країн світу / О. Борисенко. - С.131-138. - Л-ра в кінці ст.
фывфыв: ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНА ПОЛІТИКА ДЕРЖАВИ. ЛІБЕРАЛІЗАЦІЯ, ПРОТЕКЦІОНІЗМ. ЕКОНОМІЧНА ІНТЕГРАЦІЯ.
Крушельницька, Т. Інституціалізація податкової системи України на синергичних засадах / Т. Крушельницька. - С.139-144. - Л-ра в кінці ст.
фывфыв: ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ, ІНСТИТУЦІАЛІЗАЦІЯ ПОДАТКОВОЇ СИСТЕМИ, СИНЕРГІЯ, ТЕОРІЯ СИНЕРГЕТИКИ, ПРИНЦИП СИНЕРГІЇ, ПРИНЦИПИ ОПОДАТКУВАННЯ.
Скиба, М. Стимулювання інноваційної діяльності в контексті посткризового відновлення економіки України / М. Скиба. - С.145-152. - Л-ра в кінці ст.
фывфыв: ІННОВАЦІЇ, ІННОВАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ, ІНВЕСТИЦІЇ, ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ.
Дегтярьова, І. Еволюція державних механізмів регіонального розвитку / І. Дегтярьова. - С.161-168. - Л-ра в кінці ст.
фывфыв: МЕХАНІЗМИ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, РЕГІОНАЛЬНА ІННОВАЦІЙНА СИСТЕМА, КЛАСТЕРНИЙ ПІДХІД, ЕТАПИ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНІСТЬ РЕГІОНУ.
Дмитрук, П. Створення та функціонування механізму державного регулювання економічної безпеки Автономної Республіки Крим / П. Дмитрук. - С.168-173. - Л-ра в кінці ст.
фывфыв: ЕКОНОМІЧНА БЕЗПЕКА КРАЇНИ І РЕГІОНУ, ОЦІНКА БЕЗПЕКИ, СТІЙКІСТЬ, РОЗВИТОК ЕКОНОМІКИ.
Лозовський, О. Розвиток парламентарних систем в умовах соціальних трансформацій та кризових явищ глобалізації / О. Лозовський. - С.181-188. - Л-ра в кінці ст.
фывфыв: ДЕРЖАВОТВОРЧИЙ ПРОЦЕС, ПОЛІТИЧНА СИСТЕМА, СПІВТОВАРИСТВО, ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ, УРЯДУВАННЯ, ІНТЕГРАЦІЯ, ДОКТРИНА, НАЦІОНАЛЬНА БЕЗПЕКА.
Мельниченко, В. Дієвість парламенту як необхідна передумова стабільності державного управління в умовах політичної демократії / В. Мельниченко. - С.188-196. - Л-ра в кінці ст.
фывфыв: ДІЄВІСТЬ ПАРЛАМЕНТУ, ПОВНОВАЖНІСТЬ ПАРЛАМЕНТУ, ФОРМУВАННЯ ПАРЛАМЕНТУ, ВНУТРІШНЯ СТРУКТУРА ПАРЛАМЕНТУ, КВОРУМ.
Сорока, С. Конструктивний вотум недовіри уряду як засіб збереження стабільності системи державного управління в країнах ЄС / С. Сорока. - С.196-204. - Л-ра в кінці ст.
фывфыв: ВОТУМ НЕДОВІРИ, КОНСТРУКТИВНИЙ ВОТУМ НЕДОВІРИ, УРЯДОВА КРИЗА, КРИЗА ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ.
Мельник, Р. Інститут президенства в Росії в часи конституційної кризи 1992-1993 років / Р. Мельник. - С.204-211. - Л-ра в кінці ст.
фывфыв: ПОЛІТИЧНА СИСТЕМА, ПРЕЗИДЕНТ, ГОЛОВА ПРЕЗИДІЇ, РЕФЕРЕНДУМ, РЕСПУБЛІКА, ГЛАВА ДЕРЖАВИ, ВИБОРИ, ВИКОНАВЧА ВЛАДА, З'ЇЗД.
Михненко, А. Світові моделі соціальної політики : уроки для України / А. Михненко, Н. Щур. - С.219-227. - Л-ра в кінці ст. : табл.
фывфыв: СОЦІАЛЬНА ПОЛІТИКА, ДЕРЖАВНА СОЦІАЛЬНА ПОЛІТИКА, МОДЕЛЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ, УКРАЇНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО.
Лопушняк, Г. Соціальна політика як визначальний напрям внутрішньої політики держави / Г. Лопушняк. - С.244-251. - Л-ра в кінці ст.
фывфыв: ДЕРАВЖНА СОЦІАЛЬНА ПОЛІТИКА, ВНУТРІШНЯ ПОЛІТИКА ДЕРЖАВИ, СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ, ДОБРОБУТ НАСЕЛЕННЯ.
Паращенко, Л. Розвиток загальної середньої освіти як проблема суспільного розвитку та державного управління / Л. Паращенко. - С.259-267. - Л-ра в кінці ст.
фывфыв: РОЗВИТОК ОСВІТИ, ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ, КРИТЕРІЇ РОЗВИТКУ ОСВІТИ.
Попович, Н. Розвиток мови як відзеркалення впливової ролі держави / Н. Попович. - С.267-275. - Л-ра в кінці ст.
Корнієнко, С. Сутність та пріоритетні напрями державної політики України у сфері соціального захисту дітей-інвалідів на сучасному етапі / С. Корнієнко. - С.275-283. - Л-ра в кінці ст.
фывфыв: СОЦІІАЛЬНА ПОЛІТИКА, СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ, ДИТИНА З ІНВАЛІДНІСТЮ, СОЦІАЛЬНА ІНТЕГРАЦІЯ, РЕАБІЛІТАЦІЯ ІНВАЛІДІВ, ІНКЛЮЗИВНА ОСВІТА.
Имеются экземпляры в отделах: всего 1 : ПЧЗ (1)
Свободны: ПЧЗ (1)

Найти похожие
Перейти к описаниям статей

11.
327.5:323.1+341.67](47+57-55)"19/20"СССР
Б73


    Богданович, Владимир Юрьевич.
    Конфликты и войны после распада СССР [] : [монография] / В. Ю. Богданович, А. Я. Маначинский, С. Г. Бутенко. - Житомир : Полесье, 2006. - 435, [3] с. : рис., табл. - Библиогр. в конце глав. - ISBN 966-655-197-7 : 20.00 грн
УДК
ББК 66.2(4)
Рубрики: Збройні конфлікти--Причина і наслідок--СРСР, 20-21 ст.--Наукові видання
   
фывфывфыв:
военные конфликты -- військові конфлікти -- этнические конфликты -- етнічні конфлікти -- международные конфликты -- міжнародні конфлікти -- урегулирование военных конфликтов -- врегулювання військових конфліктів -- ОБСЕ -- ОБСЄ -- НАТО
Аннотация: Раскрыта сущность понятий военного, этнического и этнотерриториального конфликтов. Описана динамика развития конфликтов на постсоветском пространстве, в частности, в Приднестровье, Крыму, Кавказском регионе, Карабахе. Проанализировано влияние межгосударственных военных конфликтов на обеспечение военной безопасности Украины.

Держатели документа:
ЖОУНБ ім. О. Ольжича

Доп.точки доступа:
Маначинский, Александр Яковлевич; Бутенко, Сергей Григорьевич
Экземпляры всего: 1
АБ (1)
Свободных экз. нет
Найти похожие

12.


    Шпакович, О.
    Роль європейських інституцій у розвитку євроейського права [] / О. Шпакович // Право України. - 2011. - N 5. - С. 142-147. - Л-ра в кінці ст. . - ISSN 0132-1331
Рубрики: Міжнародне право--Європейський Союз--ОБСЄ
   Європейська інтеграція--Україна

фывфывфыв:
європейське право, європейський правовий простір, Європейський Союз, Рада Європеи, Організація з безпеки та співробітництва в Європеі (ОБСЄ), міжнародні регіональні організації.

Держатели документа:
ЖОУНБ ім. О. Ольжича

Имеются экземпляры в отделах: всего 1 : ФП (1)
Свободны: ФП (1)

Найти похожие

13.


    Деркач, Андрій.
    Стандарти ОБСЄ у сфері правозахисту та їх застосування конституційною юстицією України [] / А. Деркач // Підприємництво, господарство і право. - 2018. - N 9. - С. 160-164. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Конституційне право--Україна

Держатели документа:
ЖОУНБ ім. О. Ольжича

Имеются экземпляры в отделах: всего 1 : ПЧЗ (1)
Свободны: ПЧЗ (1)

Найти похожие

14.


    Діденко, Н. Г.
    Оборонна політика України в регіональному вимірі [] / Н. Г. Діденко // Стратегічні пріоритети : наук.-аналіт. зб. - 2011. - N 4. - С. 101-107. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Національна безпека--Україна--США--Росія
   Оборонна політика--НАТО--ОБСЄ (Організація безпеки і співробництва в Європі)--ШОС (Шанхайська організація співробітництва)

фывфывфыв:
оборонна політика -- регіональна безпека -- регіональна безпекова структукра

Держатели документа:
ЖОУНБ ім. О. Ольжича

Имеются экземпляры в отделах: всего 1 : ПЧЗ (1)
Свободны: ПЧЗ (1)

Найти похожие

15.
327:94(477)(075.8)
Б82


    Борисова, Ольга Василівна.
    Зовнішня політика України: історія та сучасність [] : курс лекцій / О. В. Борисова ; М-во освіти і науки України, Луг. нац. аграр. ун-т. - Київ : Кондор, 2017. - 341, [3] с. - Слов. термінів: с.332-337. - Літ: с. 338-341. - ISBN 978-617-7458-48-6 : 255.00 грн
УДК
ББК 66.4г(4УКР)я73
Рубрики: Зовнішня політика--Історія--Україна--Навчальні видання для вищої школи
   
фывфывфыв:
Київська Русь -- історія зовнішньої політики -- Галицько-Волинське князівство -- Запорізька Січ -- зовнішня політика УНР -- дипломатія -- зовнішня політика гетьманата -- європейська інтеграція -- гібридна війна -- українсько-російські взаємовідносини -- ООН -- Рада Європи -- Європейський Союз -- ОБСЄ -- Помаранчева революція -- "газові війни" -- Революція Гідності
Аннотация: Особливості зовнішньої політики України від давніх часів до сьогодення.

Держатели документа:
ЖОУНБ ім. О. Ольжича

Доп.точки доступа:
Міністерство освіти і науки України; Луганський національний аграрний університет
Экземпляры всего: 1
ЧЗ (1)
Свободны: ЧЗ (1)
Найти похожие

16.


    Чулаєвська, М.
    Перспективи лібералізації візового режиму між Україною та ЄС [] / М. Чулаєвська // Вісник Національної академії державного управління при Президентові України. - 2011. - N 2. - С. 124-130. - Л-ра в кінці ст.
Рубрики: Візовий режим--Україна
   Міграція населення--Правове регулювання--Україна

   Мігранти--Міжнародно-правовий захист

фывфывфыв:
ЄС, візовий режим, лібералізація, план дій, міграція, паспорти, ОБСЄ, ФРОНТЕКС.

Держатели документа:
ЖОУНБ ім. О. Ольжича

Имеются экземпляры в отделах: всего 1 : ПЧЗ (1)
Свободны: ПЧЗ (1)

Найти похожие

17.


    Дубовик, Віктор.
    Боротьба з тероризмом, екстремізмом та радикалізацією як напрям діяльності ОБСЄ [] / В. Дубовик // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - N 8. - С. 330-333. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Міжнародне право
   Екстремізм--Запобігання--Європа

   Тероризм--Запобігання--Європа


Держатели документа:
ЖОУНБ ім. О. Ольжича

Имеются экземпляры в отделах: всего 1 : ПЧЗ (1)
Свободны: ПЧЗ (1)

Найти похожие

18.


    Дубовик, Віктор.
    Демократизація та євроінтеграція: роль ОБСЄ [] / В. Дубовик // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - N 9. - С. 244-247. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Міжнародне право
   Європейська інтеграція

   Демократизація


Держатели документа:
ЖОУНБ ім. О. Ольжича

Имеются экземпляры в отделах: всего 1 : ПЧЗ (1)
Свободны: ПЧЗ (1)

Найти похожие

19.
341.3:351.74:061.1(100):355.422(477.61/.62-074)
М58


   
    Міжнародно-правові засади миротворчої діяльності міжнородних регіональних організацій у контексті відновлення теріторіальної цілісності України [] : наук. записка / [О. В. Кресін, І. М. Проценко, К. О. Савчук ; наук. ред. О. В. Кресін] ; Нац. акад. наук України, Ін-т держави і права ім. В. М. Корецького. - Київ : Норма права, 2019. - 209, [3] с. - Авт. зазначено на звороті тит. арк. - Бібліогр. в підрядковій прим. - ISBN 978-617-7850-03-7 : 250.00 грн
УДК
ББК 67.312
Рубрики: Міжнароднє-правове регулювання--Наукові видання
   
фывфывфыв:
Європейський Союз -- миротворча діяльність -- миротворчі операції -- ОБСЄ -- Організація Північноатлантичного договору -- НАТО -- ЄС
Аннотация: Досліджено міжнародно-правові засади проведення миротворчих операцій регіональними організаціями – Європейським Союзом, Організацією з безпеки і співробітництва в Європі, а також субрегіональною – Організацією Північноатлантичного договору.

Держатели документа:
ЖОУНБ ім. О. Ольжича

Доп.точки доступа:
Кресін, Олексій Веніамінович; Проценко, Ірина Миколаївна; Савчук, Костянтин Олександрович; Кресін, Олексій Веніамінович \ред.\; Національна академія наук України; Інститут держави і права імені В. М. Корецького
Экземпляры всего: 1
ЧЗ (1)
Свободны: ЧЗ (1)
Найти похожие

20.


    Проценко, І. М.
    Міжнародно-правова характеристика механізмів мирного вирішення спорів у рамках ОБСЄ [] / І. М. Проценко // Держава і право : збірник наукових праць : юридичні і політичні науки. - 2019. - N 85. - С. 191-202. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 1563-3349
Рубрики: Міжнародне право

Держатели документа:
ЖОУНБ ім. О. Ольжича

Имеются экземпляры в отделах: всего 1 : ПЧЗ (1)
Свободны: ПЧЗ (1)

Найти похожие

 1-20    21-35 
 
© Международная Ассоциация пользователей и разработчиков электронных библиотек и новых информационных технологий
(Ассоциация ЭБНИТ)