Про нас Електронний депозитарій LIBO Зведений каталог України
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Електронний каталог ЖОУНБ ім. О. Ольжича- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Пошуковий запит: <.>A=Бірук, Наталія Петрівна$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 1
1.

Форма документа : Однотомне видання
Шифр видання : 378.091.33-027.22/Б64-443426
Автор(и) : Бірук, Наталія Петрівна
Назва : Професійно-творчий розвиток особистості педагога-дослідника в умовах діяльності науково-педагогічної школи : автореф. дис.
Вихідні дані : Житомир: Вид-во ЖДУ ім. І. Франка, 2021
Кільк.характеристики :20 с.: рис., табл.
Колективи : Міністерство освіти і науки України, Житомирський державний університет імені Івана Франка
Примітки : Літ.: с. 15-17
Ціна : 10.00 грн
УДК : 378.091.33-027.22:001.89]:37.011.3-051*M
ББК : 74.58 + 74.20
Предметні рубрики: Педагоги-- Професійна освіта
Географіч. рубрики:
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): науково-дослідницька діяльність--педагог-дослідик--професійно-творчий розвиток--особистісний розвиток--науково-дослідницька компетентність--науково-педагогічна школа--модель професійно-творчого розвитку
Анотація: Дисертація присвячена актуальній проблемі професійно-творчого розвитку особистості педагога-дослідника в середовищі науково-педагогічної школи. У роботі проаналізовано стан окресленої проблеми в науковій літературі та практику впровадження досягнень вітчизняних науково-педагогічних шкіл в освітній процес. Здійснено категоріальний аналіз базових понять дослідження, представлено періодизацію розвитку наукових шкіл, акцентовано увагу на сучасному етапі їх функціонування. Результатом професійно-творчого розвитку було визначено сформованість науково-дослідницької компетентності на емпірично-інтуїтивному, дослідницько-логічному та креативно-евристичному рівнях. Вимоги до особистості педагога-дослідника узагальнено у вигляді професіограми. Спроєктовано модель професійно-творчого розвитку особистості педагога-дослідника в середовищі науково-педагогічної школи, що складається з чотирьох взаємопов'язаних блоків: концептуально-цільового, мотиваційно-стимулювального, змістово-процесуального та результативно-діагностувального та технологію її реалізації. Результати експериментальної перевірки дієвості моделі шляхом реалізації технології засвідчили підвищення якісного рівня професійно-творчого розвитку особистості педагога-дослідника та науково-дослідницької компетентності.
Примірники :ФОНД(1)
Вільні : ФОНД(1)
Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)