Про нас Електронний депозитарій LIBO Зведений каталог України
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Електронний каталог ЖОУНБ ім. О. Ольжича- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
у знайденому
 Знайдено у інших БД:Житомирська МЦБС (1)
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Кушнаренко, Н.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 32
Показані документи с 1 за 10
 1-10    11-20   21-30   31-32 
1.

Назва журналу :Бібліотечний форум України -2011р.,N 3
Цікаві статті :
Дорофеева О. Что читает молодежь Луганщины/ О. Дорофеева (стр.2-8)
Мохонько В. Про нормативну документацію: кому і які потрібні положення, правила, інструкції?/ В. Мохонько (стр.9-11)
Васильев И. Выставочная работа - важная составляющая маркетинговой деятельности библиотеки/ И. Васильев (стр.12-15)
Подошкова Н. Значення лінгвістичного забезпечення автоматизованих інформаційно-бібліотечних систем та проблеми уніфікації інформаційно-пошукових мов для розвитку корпоративної каталогізації/ Н. Подошкова (стр.16-19)
Погребняк Н. Прижизненные нотные издания дореволюционного периода: их отображение в электронном кталоге Харковской государственной научной библиотеки им. В. Г. Короленко/ Н. Погребняк (стр.20-21)
Базиленко І. Полювання за інформацією: інформаційні ресурси і технології в дитячій бібліотеці/ І. Базиленко (стр.22-24)
Нехаєва І. Вплив культурно-просвітницької діяльності бібліотек вищих навчальних закладів на формування особистості студента/ І. Нехаєва (стр.25-28)
Садова С. Про визначення стратегічних перспектив у Програмі розвитку університетської бібліотеки та організаційні засади їх виконання на досвіді бібліотеки Полтавського університету споживчої кооперації України/ С. Садова (стр.29-33)
Цаберябова И. Реоргнизация библиотек лечебно-профилактических учреждений в информационные центры: информация к размышлению или руководство к действию?/ И. Цаберябова (стр.34-36)
Чуканова С. Українські бібліотеки очима американських студентів/ С. Чуканова (стр.37-39)
Башун О. Проекти оцифрування бібліотечних колекцій у бібліотеках США/ О. Башун (стр.40-41)
Кудлач В. Хто врятує Куяльник: засідання Університету екологічних знань/ В. Кудлач (стр.42-44)
Кушнаренко Н. Людина високого професіоналізму і шляхетної душі/ Н. Кушнаренко ; до 60-річчя з дня народження Сєдих В. В. ; до 60-річчя з дня народження Сєдих В. В. ; до 60-річчя з дня народження Сєдих В. В. ; до 60-річчя з дня народження Сєдих В. В. ; до 60-річчя з дня народження Сєдих В. В. ; до 60-річчя з дня народження Сєдих В. В. ; до 60-річчя з дня народження Сєдих В. В. ; до 60-річчя з дня народження Сєдих В. В. ; до 60-річчя з дня народження Сєдих В. В. ; до 60-річчя з дня народження Сєдих В. В. ; до 60-річчя з дня народження Сєдих В. В. ; до 60-річчя з дня народження Сєдих В. В. ; до 60-річчя з дня народження Сєдих В. В. ; до 60-річчя з дня народження Сєдих В. В. ; до 60-річчя з дня народження Сєдих В. В. ; до 60-річчя з дня народження Сєдих В. В. ; до 60-річчя з дня народження Сєдих В. В. ; до 60-річчя з дня народження Сєдих В. В. ; до 60-річчя з дня народження Сєдих В. В. ; до 60-річчя з дня народження Сєдих В. В. ; до 60-річчя з дня народження Сєдих В. В. ; до 60-річчя з дня народження Сєдих В. В. ; до 60-річчя з дня народження Сєдих В. В. ; до 60-річчя з дня народження Сєдих В. В. ; до 60-річчя з дня народження Сєдих В. В. ; до 60-річчя з дня народження Сєдих В. В. ; до 60-річчя з дня народження Сєдих В. В. ; до 60-річчя з дня народження Сєдих В. В. ; до 60-річчя з дня народження Сєдих В. В. ; до 60-річчя з дня народження Сєдих В. В. ; до 60-річчя з дня народження Сєдих В. В. ; до 60-річчя з дня народження Сєдих В. В. (стр.47-51)
Цікаві статті :
Знайти схожі


2.

Назва журналу :Бібліотечний форум України -2012р.,N 4
Цікаві статті :
Поліщук О. Рекаталогізація фонду: труднощі та перваги процесу/ О. Поліщук (стр.2-4)
Ріхтер Г. Інноваційні процеси в предметизації документів та створення єдиної корпоративної системи медичних бібліотек/ Г. Ріхтер (стр.5-7)
Чуканова С. Довідкова служба: шлях від традиціного до віртуального/ С. Чуканова (стр.8-11)
Кудлач В. Розширення соціокультурного простору: інновації на сайті бібліотеки/ В. Кудлач (стр.12-14)
Стрелецкий М. Информация с доставкой/ М. Стрелецкий (стр.15-16)
Петровская Л. Библиотека - центр культурно-просветительской работы в университете/ Л. Петровская (стр.17-22)
Савенко Л. Роль юнацькох бібліотеки у вихованні толерантності й духовності молоді/ Л. Савенко (стр.23-25)
Чайківська Н. "Бібліомістечко" - сучасний центр сімейного читання та змістовного дозвілля дітей/ Н. Чайківська (стр.26-30)
Горобець О. Творчий пошук - запорука успіху/ О. Горобець (стр.31)
Дорофеева О. Библиотечная молодежь Луганщины: вместе к новым свершениям/ О. Дорофеева (стр.32-35)
Григорян А. Українська книга на Одещині - не ярмарок, а виставка-форум/ А. Григорян (стр.36-38)
Льовшина Л. Науковій бібліотеці Харківського державного університету харчування та торгівлі - 45 років/ Л. Льовшина, Л. Бакуменко (стр.42-45)
Хоменко І. Бібліотека у спектрі сьогодення/ І. Хоменко (стр.46-47)
Кушнаренко Н. Видатний педагог, талановитий учений, непересічна особистість/ Н. Кушнаренко, А. Соляник (стр.48-53)
Кушнаренко Н. І. Ію Срезневський - нове бібліографічне дослідження харків'ян/ Н. Кушнаренко (стр.55-56)
Цікаві статті :
Знайти схожі


3.

Назва журналу :Вісник Книжкової палати -2007р.,N 2
Цікаві статті :
Сенченко М. Шлях українськоі книги в контексті світового книговидання/ М. Сенченко (стр.3-9) Кл.слова: Видавнича справа в Україні,Книговидання в світі
Прутнік Є. Про підсумки роботи Державного комітету телебачення і радіомовлення України в 2006 році та основні завдання на 2007рік/ Є. Прутнік (стр.9-15) Кл.слова: Телебачення і радіомовлення України,Асоціація видавців
Мухамедьяров Н. Формування бібліотечної валеологіі як науковоі і навчальноі дисципліни/ Н. Мухамедьяров (стр.25-27) Кл.слова: Бібліотечна справа,Бібліотечна освіта
Шевченко Н. Впровадження єкологічних програм як інтегративний чинник соціалізаціі молодого покоління/ Н. Шевченко (стр.27-31) Кл.слова: Бібліотечна освіта,Єкологія ,Природозбереження
Копанева В. Бібліотека та мережева інформація/ В. Копанева (стр.31-36) Кл.слова: Інтернет - джерела науковоі інформаціі,Архівування національних Інтернет-сегментів в Україні
Малиновська Н. З історіі українськоі книги у Херсоні (друга половина XIX- поч.XXст.)/ Н. Малиновська (стр.36-37) Кл.слова: Історія книги в Україні
Сідько Н. Крізь магічний кристал: побачити зриме- відчути невидиме/ Н. Сідько (стр.38-40) Кл.слова: Історія України,Історичні архитектурні споруди,Культові споруди
Грінченко Б. Як ширілось у нас друкарство/ Б. Грінченко (стр.40-41) Кл.слова: Друкарство в Україні
Васьківська О. Сотник Чигиринського полку/ О. Васьківська (стр.41-43) Кл.слова: Історія України
Шейко В. Концептуальні засади підготовки наукових кадрів у галузі культурологіі та соціальних комунікацій в Україні/ В. Шейко, М. Каністратенко, Н. Кушнаренко (стр.43-44) Кл.слова: Соціальні комунікаціі,Культурологія,Підготовка наукових кадрів
Подаряща О. Проблема створення засобами масовоі інформаціі соціокультурного образу влади: інструментальний підхід/ О. Подаряща (стр.50-51) Кл.слова: Засоби масовоі інформаціі
Цікаві статті :
Знайти схожі


4.

Назва журналу :Вісник Книжкової палати -2011р.,N 6
Цікаві статті :
Сенченко М. Підсумки роботи книжкової індустрії Білорусії та Росії/ М. Сенченко (стр.3-8)
Остапчук Ю. Особливості сучасного довідково-бібліографічного фонду бібліотеки вищого навчального закладу/ Ю. Остапчук (стр.9-14)
Доркену А. Реалізація проекту "Видатні педагоги України та світу" в контексті розвитку суспільства знань/ А. Доркену (стр.14-19)
Шейко В. Підготовка наукво-педагогічних кадрів вищої кваліфікації в Харківській державній академії культури/ В. Шейко, М. КаністратенкоН. Кушнаренко (стр.20-23)
Матвієнко О. Навчальний термінологічний словник з документознавства та інформаційної діяльності/ О. Матвієнко (стр.23-25)
Васьківська о. Відродження національнорго книговидання: 1918 рік/ о. Васьківська, А. Шумілова (стр.26-32)
Дегтяренко Л. Книгознавець Ярослав-Богдан Рудницький/ Л. Дегтяренко, О. Супронюк (стр.32-35)
Геращенко М. бібліографічний портрет Миколи Зерова/ М. Геращенко, Л. Доборовольська (стр.36-37)
Сокур Л. Державна політика України у сфері діловодства на етапі її формування/ Л. Сокур (стр.38-42)
Коваленко І. Правова соціалізація як процес формування правової культури/ І. Коваленко (стр.43-45)
Три українські видання стали переможцями конкурсу "Мистецтво книги" в Москві (стр.45)
Погореловська І. Наукова періодика: поєднання традицій та інновацій/ І. Погореловська
Цікаві статті :
Знайти схожі


5.

Назва журналу :Вісник Книжкової палати -2012р.,N 10
Цікаві статті :
Гавриш Б. Перспективи переходу видавничо-поліграфічної галузі на метричну систему одиниць/ Б. Гавриш, С. ГунькоО. Ющик (стр.3-7)
Кочупалова В. Книги в Україні в дзеркалі бібліографії (за матеріалами державного бібліографічного покажчика "Літопис книг" за 2010-2011 рр.)/ В. Кочупалова (стр.7-12)
Геращенко М. Про метабібліографію та бібліографію третього ступеня/ М. Геращенко, Л. Добровольська (стр.12-13)
Соколов В. Розвиток української біографістики та стан біобібліографічних та історико-біографічних досліджень у Державній науковій сільськогосподарській бібліотеці/ В. Соколов (стр.14-17)
Бакуменко Л. Корпоративні інституціональний репозитарії бібліотек вищих навчальних закладів: відкритий доступ до наукової публікації/ Л. Бакуменко (стр.18-21)
Філіпова Л. Аналіз контенту веб-сайтів центрів науково-технічної інформації з точку зору використання інтернет-сервісів/ Л. Філіпова (стр.22-27)
Варенко В. Компетентнісний підхід у підготовці майбутніх документознавців на прикладі дисциплін "Інформаційно-аналітична діяльність"/ В. Варенко (стр.28-30)
Ковальчук Г. Репресоване книгознавство (до 90*річчя Українського наукового інституту книгознавства)/ Г. Ковальчук (стр.30-33)
Тихоненко О. Різноманіття образотворчих видань 1933-1935 років/ О. Тихоненко (стр.34-38)
Бондар Ю. Інформаційні війни на Староданьої Сході/ Ю. Бондар (стр.38-45)
Шейко В. Харківська науковашкола книгознавства, бібліотекознавства та бібліографознавства: ситема комунікаційних зв'язків/ В. Шейко, Н. КушнаренкоА. Соляник (стр.45-48)
Зніщенко М. Пізнаваймо бібліотечну Україну разом/ М. Зніщенко (стр.48-50)
Цікаві статті :
Знайти схожі


6.

Назва журналу :Вісник Книжкової палати -2012р.,N 11
Цікаві статті :
Теремко В. Відкритість до змін як ключова умова стабільності видавництва/ В. Теремко (стр.3-5)
Булах Т. Роль соціальної реклами в підвищенні збуту видавничої продукції/ Т. Булах (стр.6-8)
Кочупалова В. Книги України в дзеркалі бібліографії (за матеріалами державного бібліографічного покажчика "Літопис книг" за 2010-2011 рр.)/ В. Кочупалова, О. Клюшніченко (стр.10-16)
Ісаєнко О. Комплексне інформаційне обслуговування відділених користувачів НБУВ: концепція, регламентувальна документація/ О. Ісаєнко, Н. Каліберда (стр.16-20)
Колесникова Т. Впровадження інноваційної моделі бібліотеки університету як чинник глибокої інтелектуалізації бібліотечної професії/ Т. Колесникова (стр.21-22)
Іващенко Н. Джерельа база ветеринарнох імунобіології/ Н. Іващенко (стр.22-25)
Каїді В. Електронне видання як інструмент підвищення якості дистанційнох освіти/ В. Каїді (стр.25-30)
Тихоненко О. Різноманіття образотворчиз видань 1933 - 1935 років/ О. Тихоненко (стр.34-39)
Шейко В. Харківська наукова школа книгознавства, бібліотекознавства та бібліографознавства: система комунікаційних зв'язків/ В. Шейко, Н. КушнаренкоА. Соляник (стр.40-45)
Біличенко О. Соціальне функціонування масовох літератури в щагальній системі текстів/ О. Біличенко (стр.45-48)
Цікаві статті :
Знайти схожі


7.

Назва журналу :Вісник Книжкової палати -2015р.,N 11
Цікаві статті :
Кочупалова В. Розвиток науки в Україні (за матеріалами електронної бази даних "Літопис авторефератів дисертацій" 2014 р.)/ В. Кочупалова, О. Клюшніченко (стр.3-11)
Петренко О. Статистика друку сучасної дитячої книги в Україні/ О. Петренко (стр.11-16)
Зоряна А. Статистичний аналіз потоку перекладів художьої тадитячої літератури України за 1986-2013 рр. (за матеріаалми статистичного збірника "Друк України")/ А. Зоряна (стр.17-28)
Ростовцев С. Рол маркетингу взаємовідносин в онлайн-діяльності бібліотек/ С. Ростовцев (стр.29-30)
Безсмертна О. особливості підготовчого етапу впровадження мобільних технологій в університетських біблітеках/ О. Безсмертна (стр.31-34)
Цибенко І. Науково-видавнича дільність М. Грушевського в умовах розбудови національноїкльтури України/ І. Цибенко (стр.34-37)
Кушнаренко Н. З історії бібліотечної періодики: фахові видання Харківської державної акадмії культури/ Н. Кушнаренко (стр.38-41)
Васьківська О. Управління по справах друку в добу гетьманату та дільності книговидавничих осередків у 1918 році/ О. Васьківська (стр.41-46)
Каракоз О. Основні форм прояву цензури в публічних бібліотеках України 930-ті рр. XX ст.)/ О. Каракоз (стр.48-50)
Цікаві статті :
Знайти схожі


8.

Назва журналу :Вісник Книжкової палати -2016р.,N 9
Цікаві статті :
Сенченко М. Книга як засіб покращення іміджу України в умовах інформаційних війн/ М. Сенченко (стр.3-8)
Поляков В. Звітність видавців про випуск видавничої продукції як важливий інструмент контролю за доствленням обов'язкового примірника/ В. Поляков, Т. Жигун (стр.9-11)
Бессараб А. Соціально-комунікаційні технології формування інтересу до української книги за кордоном/ А. Бессараб (стр.11-14)
Дем'яненко Л. Перспективи вдосконалення діяяльності бібліотечних кадрів в умовах інформатизації/ Л. Дем'яненко (стр.14-17)
Вербова В. Особливості інформаційних потреб науковців Національної акдемії педагогічних наук України/ В. Вербова (стр.18-20)
Сенченко О. Аномія суспільства к результат інформаційно-мережевих війн/ О. Сенченко (стр.20-25)
Ковпак В. Архівні колекції як складник інформаційно-комунікаційної діяльності української еміграції/ В. Ковпак (стр.34-37)
Кушнаренко Н. Бібліографічні покажчики як засіб формування позитивного іміджу освітньо-наукового закладу/ Н. Кушнаренко, С. Євсеєнко (стр.48-51)
Цікаві статті :
Знайти схожі


9.

Форма документа : Багатотомне видання
Шифр видання : 02+01+002](477.54/В53-959810
Назва : Вісник Харківської державної академії культури: зб. наук. праць/ Мін-во культури і мистецтв України. Вип. 1: Бібліотекознавство. Документознавство. Інформатика
Вихідні дані : Харків: ХДАК, 1999
Кільк.характеристики :186, [2] с
Колективи : Міністерство культури і мистецтв України
ISBN, Ціна 966-7352-07-2: 08.34 грн
УДК : 02+01+002](477.54)(082)
ББК : 78.34(4УКР-4ХАР))
Предметні рубрики: Бібліотекознавство
Документознавство
Інформатика
Географіч. рубрики:
Ключові слова (''Вільн.індекс.''): бібліографознавство--книгознавство--бібліометрія--бібліотечний фонд--краєзнавчий фонд бібліотеки--національна бібліографія--інформаційне середовище
Анотація: У збірнику наукових праць розглядаються методологічні, теоретичні, методичні та організаційні проблеми бібліотекознавства, бібліографознавства, книгознавства, документознавства та інформатики.
Примірники :БГ(1)
Вільні : БГ(1)
Знайти схожі

10.

Форма документа : Однотомне видання
Шифр видання : 025.2(075)/В 19
Автор(и) : Васильченко М.П., Кушнаренко Н.М., Мільман В.А.
Назва : Бібліотечні фонди : навч. посібник
Вихідні дані : Х.: Основа, 1993
Кільк.характеристики :152 с.: табл., схем.
Примітки : Бібліогр.: с. 148
ISBN, Ціна 5-11-001085-4: 200.00 грн
УДК : 025.2(075)
ББК : 78.36я73
Предметні рубрики: Бібліотечні фонди
Анотація: Розглядаються основні напрямки роботи з фондами, загальні положення про бібліотечні фонди, склад фондів та основні принципи їх формування, а також висвітлюються питання технології підбору, обліку, обробки, розміщення та збереження бібліотечного фонду.
Примірники : всього : МЕТ(1), КОМПЛ(1), БГ(3)
Вільні : МЕТ(1), КОМПЛ(1), БГ(3)
Знайти схожі

 1-10    11-20   21-30   31-32 
 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)