Про нас Електронний депозитарій LIBO Зведений каталог України
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Електронний каталог ЖОУНБ ім. О. Ольжича- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повний інформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Слободян, З. П.$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 4
Показані документи с 1 за 4
1.

Форма документа : Багатотомне видання
Шифр видання : 81'1/І67
Назва : Іноземна філологія = Иностранная филология: республіканський міжвідомчий науковий збірник/ Львів. ун-т ім. І. Франка. Вип. 5
Вихідні дані : Л.: Львів. держ. ун-т, 1965
Кільк.характеристики :173 с
Колективи : Львівський університет ім. І. Франка
Ціна : 0.54 р.
УДК : 81'1
ББК : 81.2
Предметні рубрики: Мовознавство англійське
Мовознавство німецьке
Мовознавство французьке
Літературознавство
Географіч. рубрики:
Зміст : До проблеми аналітичних форм у морфології (на матеріалі англійської мови)/ Д. Г. Радченко. О понятии общего поля в морфологии/ Г. С. Щур. Перфектно-поширені форми та вираження часових відношень в англійській мові/ А. К. Корсаков. Субституция конечного элемента слов (на материале слов латинского и греческого происхождения в английском языке)/ О. Б. Шахрай. До питання про синтаксичну структуру сполучень типу The moon rose red/ О. В. Огоновська. Французские заимствования XIX века в английском литературном языке/ И. М. Крейн. До питання про невласне-пряму мову в англійській мові/ О. С. Полташевська. Триелементний дієслівний присудок у сучасній німецькій мові/ З. П. Слободян. Фразеологические единицы с глаголом Machen и их роль в обогащении лексического состава современного немецкого языка (фразеологизмы типа Schicht machen)/ Г. П. Петлеванный. Вживання двочленного пасиву в німецькій мові/ С. П. Букавін. Адномінальні генетивні словосполучення в сучасній німецькій мові/ В. М. Возниця. Естетика англійського романтизму про роль уяви в процесі художньої творчості/ І. В. Вікторовська. Організація та форми контролю позааудиторного читання на ІІІ-ІV курсах у немовних вузах/ М. Г. Балук.
Анотація: У збірнику вміщено статті, присвячені питанням загального мовознавства, мовознавства і літературознавства в англійській, французькій, німецькій мовах, а також методиці викладання іноземних мов.
Примірники :ІН(1)
Вільні : ІН(1)
Знайти схожі

2.

Форма документа : Стаття зі збірника (том многотомника)
Шифр видання : 81'1/І67
Автор(и) : Слободян З. П.
Назва : Триелементний дієслівний присудок у сучасній німецькій мові
Колективи : Львівський університет ім. І. Франка
Місце публікування : Іноземна філологія: республіканський міжвідомчий науковий збірник/ Львів. ун-т ім. І. Франка. - Л.: Львів. держ. ун-т, 1965. - Вип. 5. - С. С. 56-67 (Шифр 81'1/І67-762334)
УДК : 81'1
ББК : 81.2
Предметні рубрики: Німецька мова-- Граматика
Німецька мова-- Синтаксис
Анотація: Стаття дає розгорнуту характеристику однієї з форм багатоелементного присудка – триелементного, оскільки порівяно з іншими багатоелементними присудками, цей тип найвживаніший. Мета дослідження – виявити різні види триелементного дієслівного присудка, віднести їх до певних типів присудка, окреслити домінуючий тип і охарактеризувати розміщення компонентів різних видів триелементного присуда в структурі самостійного та підрядного речень. Вивчення проводиться на основі аналізу творів німецької літератури 18, 19 і початку 20ст.
Знайти схожі

3.

Форма документа : Багатотомне видання
Шифр видання : 81'1/І-67
Назва : Іноземна філологія: республіканський міжвідомчий збірник/ Львів. ун-т ім. І. Франка. Вип. 38
Вихідні дані : Л.: Вища школа, 1975
Кільк.характеристики :163 с
Колективи : Львівський університет ім. І. Франка
Ціна : 1.12 р.
УДК : 81'1
ББК : 81.2
Предметні рубрики: Мовознавство англійське
Мовознавство німецьке
Мовознавство французьке
Літературознавство
Географіч. рубрики:
Зміст : До питання про розгляд проблеми омонімія/полісемія/ Р. І. Болтянська. Про два дієслова буття в давньоанглійській мові/ Б. М. Задорожний. Розпад груп кореневих морфем - одне з джерел іменних предикативних моделей в англійській мові/ О. В. Огоновська. Безособові речення з придієслівним підрядним реченням у сучасній англійській мові/ В. С. Ганжа. Протидіючі тенденції в англійському просторіччі/ О. С. Медвідь. Структура англійських медичних термінів/ М. П. Лаврик. Основні типи присудка та співвідношення між ними (на матеріалі англійської мови)/ У. Р. Голик. Цільнооформлені неіменні модифікатори в сучасній англійській мові/ І. Ю. Андрєєва. Виникнення інфінітіва ІІ активного стану в німецькій мові/ З. П. Слободян. Смислова структура слова і семантична класифікація димінутивів/ П. Ф. Курко. Деякі структурно-семантичні особливості географічних термінів/ Р. Н. Манзюкова. Дослідження структурно-семантичних особливостей іменників з префіксами UBER-, OBER, UNTER- методом субституції/ В. К. Зернова. До питання опозицій у словотворчому блоці "абстрактне поняття дії"/ Н. І. Грицина. Про порядок слів як граматичний засіб прямого питання в сучасній французькій мові/ З. П. Янош. До питання про безособові речення сучасної французької мови/ Л. В. Сухова. Про просту і складну комбінаторність у розвитку наголошених французьких голосних/ Г. Я. Присяжнюк. Смислові і граматичні зв'язки ввідних речень з головним у сучасній французькій мові/ О. М. Коновалик. Особливості архаізації лексики Джефрі Чосера (на матеріалі "Кентерберійських оповідань")/ М. Ф. Харенко. Іронія у фейлетонах Арта Бухвальда/ Л. А. Кузнецова.
Анотація: У збірнику висвітлюються питання романо-германського мовознавства та літературознавства.
Примірники :ІН(1)
Вільні : ІН(1)
Знайти схожі

4.

Форма документа : Стаття зі збірника (том многотомника)
Шифр видання : 81'1/І-67
Автор(и) : Слободян З. П.
Назва : Виникнення інфінітіва ІІ активного стану в німецькій мові
Колективи : Львівський університет ім. І. Франка
Місце публікування : Іноземна філологія: республіканський міжвідомчий збірник/ Львів. ун-т ім. І. Франка. - Л.: Вища школа, 1975. - Вип. 38. - С. С. 53-63 (Шифр 81'1/І-67-358465)
УДК : 81'1
ББК : 81.2
Предметні рубрики: Німецька мова-- Історія
Анотація: Стаття висвітлює процес становлення німецької форми інфінітива ІІ активного стану на прикладі перекладів Ноткера, де вона вперше зустрічається. Його попередник, перекладач старонімецького “Ісидора”, для передачі значення латинського inf. perf. act не вживає якоїсь певної однієї форми. Виникнення інфінітива ІІ активного стану пов’язане з розвитком часових форм перфекта і плюсквамперфекта, що стали базою для його утворення. Поштовхом для його виникнення послужили різні інфінітивні групи, особливо конструкція знахідного з інфінітивом.
Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)