Про нас Електронний депозитарій LIBO Зведений каталог України
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Електронний каталог ЖОУНБ ім. О. Ольжича- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Відсортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком виданнятипом документа
Пошуковий запит: <.>A=Колб, Іван$<.>
Загальна кількість знайдених документів : 6
Показані документи с 1 за 6
1.
343.8(477)(075)
К82


   
    Кримінальна субкультура: поняття, суспільна небезпека, форми та засоби впливу на правопорядок в установах виконання покарань [] : навч. посібник / [О. Г. Колб та ін.]. - Київ : Кондор, 2016. - 221, [1] с. - Бібліогр.: с. 184-219. - Скор.: с. 220. - ISBN 978-966-2633-56-6 : 110.00 грн
УДК
ББК 67.9(4УКР)308я73
Рубрики: Виправно-трудові колонії--Дослідження--Україна--Навчальні видання для вищої школи
   
Кл.слова (ненормовані):
кримінологія -- злочинна субкультура -- кримінально-виконавчі установи
Анотація: З'ясована суть та суспільна небезпека кримінальної субкультури, а також визначені форми і засоби її впливу на стан виконання і відбування покарання у виді позбавлення волі в кримінально-виконавчих установах України закритого типу.

Утримувачі документа:
ЖОУНБ ім. О. Ольжича

Дод.точки доступу:
Колб, Олександр Григорович; Литвинов, Олексій Миколайович; Колб, Іван Олександрович; Колб, Сергій Олександрович
Примірників всього: 1
ЧЗ (1)
Свободны: ЧЗ (1)
Знайти схожі

2.
343.811(477)(075.8)
К82


   
    Кримінальна субкультура: поняття, суспільна небезпека, форми та засоби впливу на правопорядок в установах виконання покарань [] : навч. посіб. / [О. Г. Колб та ін. ; за заг. ред. О. Г. Колба]. - Київ : Кондор, 2018. - 221, [1] с. - Авт. зазначено на звороті тит. арк. - Літ.: с. 184-219. - Скор.: с. 220. - ISBN 978-966-2633-56-6 : 145.00 грн
УДК
ББК 67.9(4УКР)309я73
Рубрики: Виправно-трудові установи--Дослідження--Навчальні видання для вищої школи
   
Кл.слова (ненормовані):
противоправна поведінка -- виправно-трудові установи -- злочини -- криміногенні ознаки -- засуджені -- установи виконання покарань -- кримінально-виконавчі установи -- криміногенні фактори
Анотація: З’ясована суть та суспільна небезпека кримінальної субкультури, а також визначені форми і засоби її впливу на стан виконання і відбування покарання у виді позбавлення волі в кримінально-виконавчих установах закритого типу України.

Утримувачі документа:
ЖОУНБ ім. О. Ольжича

Дод.точки доступу:
Колб, Олександр Григорович; Литвинов, Олексій Миколайович; Колб, Іван Олександрович; Колб, Сергій Олександрович; Колб, Олександр Григорович \ред.\
Примірників всього: 1
ЧЗ (1)
Свободны: ЧЗ (1)
Знайти схожі

3.
Шифр: pgip/2019/3
   Журнал

Підприємництво, господарство і право [Текст]. - К. : Ін-т приватного права і підприємництва АПрН України, 1996 - . - Виходить щомісячно
2019р. N 3
Зміст:
Василина, Наталія. Врегулювання спору за участю нотаріуса / Н. Василина. - С.6-9. - Бібліогр. в кінці ст.
Гетманцев, Максим. Запровадження засобів електронної комунікації в цивільному судочинстві / М. Гетманцев. - С.10-14. - Бібліогр. в кінці ст.
Демченко, Олена. Виконавчий напис нотаріуса як позасудова форма захисту цивільних прав та законних інтересів / О. Демченко. - С.15-20. - Бібліогр. в кінці ст.
Земскова, Ольга. Цивільно-правова відповідальність за договором перевезення небезпечних вантажів / О. Земскова. - С.21-25. - Бібліогр. в кінці ст.
Кашперський, Роман. Докази в справах окремого провадження / Р. Кашперський. - С.26-29. - Бібліогр. в кінці ст.
Лукасевич-Крутник, Ірина. Умови виконання договірних зобов'язань із надання транспортних послуг / І. Лукасевич-Крутник. - С.30-34. - Бібліогр. в кінці ст.
Маковецька, Вікторія. Гарантії здійснення права дитини на належне батьківське виховання / В. Маковецька. - С.35-39. - Бібліогр. в кінці ст.
Навальнєва, Наталія. Санкція як правовий засіб у механізмі правового регулювання цивільних відносин / Н. Навальнєва. - С.40-45. - Бібліогр. в кінці ст.
Олдак, Тетяна. Міжнародний досвід законодавчого регламентування розгляду справ за груповими позовами / Т. Олдак. - С.46-51. - Бібліогр. в кінці ст.
Павлюченко, Юлія. Умови договорів щодо проведення клінічних випробувань / Ю. Павлюченко, О. Антонюк. - С.52-56. - Бібліогр. в кінці ст.
Панова, Людмила. Банківський рахунок як ключова ознака банківських операцій / Л. Панова. - С.57-62. - Бібліогр. в кінці ст.
Сазонов, Владислав. Засновницький договір у створенні господарського товариства / В. Сазонов. - С.63-68. - Бібліогр. в кінці ст.
Снідевич, Олександр. Авансовий внесок стягувача у механізмі фінансування виконавчого провадження / О. Снідевич. - С.69-73. - Бібліогр. в кінці ст.
Хоменко, Марина. Основні гарантії і механізми захисту прав споживачів під час придбання продукції через мережу Інтернет / М. Хоменко, Н. Коробцова. - С.74-79. - Бібліогр. в кінці ст.
Гнедик, Євген. Засоби регулюючого впливу держави у сфері медичного туризму / Є. Гнедик. - С.80-86. - Бібліогр. в кінці ст.
Згама, Антоніна. Про доступність правосуддя в контексті обмежень права на касаційне оскарження у господарському судочинстві / А. Згама. - С.87-92. - Бібліогр. в кінці ст.
Кравченко, Тетяна. Поняття "ділова репутація суб'єктів господарювання": визначення та правова природа / Т. Кравченко. - С.93-99. - Бібліогр. в кінці ст.
Савка, Сніжанна. Контроль за концентраціями як напрям гармонізації конкурентного законодавства України з правом ЄС / С. Савка. - С.100-104. - Бібліогр. в кінці ст.
Вєтухова, Ірина. Контроль особистої кореспонденції працівника роботодавцем: виробнича необхідність чи порушення статті 8 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод / І. Вєтухова, В. Капліна. - С.105-109. - Бібліогр. в кінці ст.
Менів, Любов. Випробування під час прийняття на роботу: перспективи розвитку / Л. Менів. - С.110-115. - Бібліогр. в кінці ст.
Назимко, Олена. Система міжнародних трудових норм і їх класифікація / О. Назимко. - С.116-121. - Бібліогр. в кінці ст.
Оверковська, Тетяна. Правові засади охорони водних біоресурсів у сфері аквакультури / Т. Оверковська. - С.122-126. - Бібліогр. в кінці ст.
Мельник, Олеся. Правові аспекти регулювання відносин у сфері поводження з побутовими відходами на муніципальному рівні в Україні та ЄС в умовах децентралізації / О. Мельник, Н. Обіюх. - С.127-131. - Бібліогр. в кінці ст.
Білоус, Олег. Поняття об'єкта тлумачення як елемента правозастосовної діяльності / О. Білоус. - С.132-136. - Бібліогр. в кінці ст.
Бугайчук, Костянтин. Процес публічного адміністрування в органах Національної поліції України / К. Бугайчук. - С.137-142. - Бібліогр. в кінці ст.
Джафарова, Марина. Загальна характеристика заходів процесуального примусу, які застосовуються в адміністративному судочинстві / М. Джафарова. - С.143-147. - Бібліогр. в кінці ст.
Калатур, Максим. Сутність і напрями вдосконалення адміністративно-правового статусу слідчих органів в Україні / М. Калатур. - С.148-152. - Бібліогр. в кінці ст.
Легенька, Марина. Суб'єкти адміністративно-правового регулювання на вчинення домашнього насильства та їх повноваження / М. Легенька. - С.153-159. - Бібліогр. в кінці ст.
Москаленко, Сергій. Проблеми провадження в справах про адміністративні правопорушення в галузі цивільної авіації / С. Москаленко, Л. Єрмоленко-Князєва. - С.160-164. - Бібліогр. в кінці ст.
Разумова, Ольга. Поняття митної безпеки в контексті забезпечення національної безпеки України / О. Разумова. - С.165-168. - Бібліогр. в кінці ст.
Рекуненко, Тетяна. Доказування в процесі розгляду справ про адміністративне правопорушення / Т. Рекуненко. - С.169-173. - Бібліогр. в кінці ст.
Скрипа, Євген. Забезпечення безпеки дорожнього руху як складова частина забезпечення безпеки на автомобільному транспорті / Є. Скрипа. - С.174-178. - Бібліогр. в кінці ст.
Стрельченко, Оксана. Доктринальна характеристика адміністративної відповідальності за порушення норм (правил) у сфері обігу лікарських засобів / О. Стрельченко. - С.179-183. - Бібліогр. в кінці ст.
Сукманова, Олена. Особливості видів адміністративних процедур щодо охорони права власності в Україні / О. Сукманова. - С.184-189. - Бібліогр. в кінці ст.
Терешко, Аліна. Форми та методи управлінської діяльності у сфері побутових послуг / А. Терешко. - С.190-193. - Бібліогр. в кінці ст.
Титко, Анна. Міжнародно-правовий аспект декларування активів та приватних інтересів / А. Титко. - С.194-198. - Бібліогр. в кінці ст.
Головань, Вікторія. Світовий досвід діяльності інституту омбудсмана / В. Головань. - С.199-203. - Бібліогр. в кінці ст.
Григоренко, Євген. Правові засади організації та функціонування органів дипломатичної служби у сфері забезпечення національної безпеки сучасної держави / Є. Григоренко, А. Журавель. - С.204-207. - Бібліогр. в кінці ст.
Олійник, Анатолій. Методологія дослідження конституційної свободи особи на підприємницьку діяльність в Україні / А. Олійник. - С.208-212. - Бібліогр. в кінці ст.
Джурук, Наталія. Порівняльна характеристика системи фінансового права ФРН і України / Н. Джурук. - С.213-217. - Бібліогр. в кінці ст.
Федоров, Сергій. Державний фінансовий контроль і криптовалютні операції: поза межами права / С. Федоров. - С.218-222. - Бібліогр. в кінці ст.
Бондар, Наталія. Юридична (правнича) освіта у період визвольних змагань (1917-1921 рр.): історико-правове дослідження / Н. Бондар. - С.223-227. - Бібліогр. в кінці ст.
Єфремова, Олена. Концептуальні засади пробаційної діяльності в деяких європейських країнах / О. Єфремова. - С.228-230. - Бібліогр. в кінці ст.
Платоненко, Олександр. Правові заборони та обмеження, їх зв'язок із поняттями "дерогація", "аброгація", "нуліфікація" / О. Платоненко. - С.231-235. - Бібліогр. в кінці ст.
Романюк, Вікторія. Сутність та правова природа заходів адміністративної відповідальності / В. Романюк. - С.236-240. - Бібліогр. в кінці ст.
Шевченко, В'ячеслав. Становлення інституту державної мови в Україні / В. Шевченко. - С.241-245. - Бібліогр. в кінці ст.
Базір, Станіслав. Проведення негласних слідчих (розшукових) дій під час досудового розслідування одержання неправомірної вигоди суддями / С. Базір. - С.246-252. - Бібліогр. в кінці ст.
Боровик, Андрій. Діяльність адвокатури України із запобігання злочинам у контексті змісту міжнародно-правових актів / А. Боровик. - С.253-257. - Бібліогр. в кінці ст.
Вознюк, Андрій. Час вчинення злочину: актуальні проблеми кримінально-правового розуміння / А. Вознюк. - С.258-262. - Бібліогр. в кінці ст.
Головійчук, Ленура. Особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх / Л. Головійчук. - С.263-267. - Бібліогр. в кінці ст.
Грищенко, Олександра. Фікція в законодавчій конструкції звільнення від кримінальної відповідальності у зв'язку зі зміною обстановки / О. Грищенко. - С.268-272. - Бібліогр. в кінці ст.
Колб, Іван. Про деякі історично значущі змістовні елементи формування правових засад застосування до засуджених заходів угамування / І. Колб. - С.273-277. - Бібліогр. в кінці ст.
Резніченко, Семен. Проблеми лікування засуджених жінок від алкоголізму та наркоманії / С. Резніченко, Г. Резніченко. - С.278-282. - Бібліогр. в кінці ст.
Хильченко, Анастасія. Формалізація призначення покарання в Україні з урахуванням досвіду зарубіжних країн / А. Хильченко. - С.283-288. - Бібліогр. в кінці ст.
Шевченко, Сніжана. Принцип пропорційності у системі принципів кримінального права: стан дослідження проблеми / С. Шевченко. - С.289-296. - Бібліогр. в кінці ст.
Гребенюк, Максим. Проблеми протидії організованій злочинності у сфері цифрової економіки / М. Гребенюк, А. Черняк. - С.297-303. - Бібліогр. в кінці ст.
Дорохін, Дмитро. Особливості загальносоціальних заходів запобігання релігійному екстремізму / Д. Дорохін. - С.304-308. - Бібліогр. в кінці ст.
Коваленко, Андрій. Критерії ефективності кримінологічного забезпечення поліцейської діяльності / А. Коваленко. - С.309-313. - Бібліогр. в кінці ст.
Севрук, Володимир. Стан наукової розробленості проблем протидії злочинам, що вчиняються організованими групами і злочинними організаціями, які сформовані на етнічній основі / В. Севрук. - С.314-321. - Бібліогр. в кінці ст.
Скарбарчук, Олександр. Майновий стан юридичної особи як елемент доказування у вирішенні питання про розстрочення штрафу в порядку ч. 3 ст. 96-7 Кримінального кодексу України / О. Скарбарчук. - С.322-326. - Бібліогр. в кінці ст.
Корольов, Василь. Застосування профайлінгу на державному кордоні України / В. Корольов. - С.327-330. - Бібліогр. в кінці ст.
Ліпін, Юрій. Криміналістина характеристика предмета заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем у сфері енергетики / Ю. Ліпін. - С.331-335. - Бібліогр. в кінці ст.
Сезонов, Віктор. Загальна характеристика методів комплексного експертно-криміналістичного дослідження транспортних засобів / В. Сезонов. - С.336-340. - Бібліогр. в кінці ст.
Малярчук, Любов. Сплата щорічних внесків на фінансування діяльності органів адвокатського самоврядування як професійний обов'язок адвоката: реалії та перспективи / Л. Малярчук. - С.341-345. - Бібліогр. в кінці ст.
Искров, Константин. Судебная практика Международного трибунала по морскому праву в спорах между государствами согласно конвенции ООН по морскому праву 1982 года / К. Искров. - С.346-350. - Библиогр. в конце ст.
Є примірники у відділах: всього 1 : ПЧЗ (1)
Вільні: ПЧЗ (1)

Знайти схожі
Перейти до описів статей

4.


    Колб, Іван.
    Про деякі історично значущі змістовні елементи формування правових засад застосування до засуджених заходів угамування [] / І. Колб // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - N 3. - С. 273-277. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальне право--Україна
   Засуджені--Україна


Утримувачі документа:
ЖОУНБ ім. О. Ольжича

Є примірники у відділах: всього 1 : ПЧЗ (1)
Вільні: ПЧЗ (1)

Знайти схожі

5.
Шифр: prau/2019/7
   Журнал

Право України [Текст]. - К. : М-во юстиції України, 1922 - . - ISSN 0132-1331. - Виходить щомісячно
2019р. N 7
Зміст:
Бараш, Євген. Концептуальні засади реформування державної кримінально-виконавчої служби України та пробації / Є. Бараш. - С.14-39. - Бібліогр. в підрядковій прим. - Бібліогр.: с. 37-39
Орлов, Юрій. Інституційні засади реформування сучасної кримінально-виконавчої політики України / Ю. Орлов, О. Литвинов. - С.40-52. - Бібліогр.: с. 50-52
Степанюк, Анатолій. До питання про реформи у сфері виконання покарань / А. Степанюк. - С.53-65. - Бібліогр. в підрядковій прим.
Колб, Іван. Про правові засади застосування в Україні заходів вгамування до засуджених, позбавлених волі / І. Колб, О. Колб. - С.66-77. - Бібліогр. в підрядковій прим. - Бібліогр.: с. 75-77
Крикушенко, Олександр. Багатофакторний аналіз процесу виконання та відбування покарання у виді позбавлення волі / О. Крикушенко. - С.78-92. - Бібліогр. в підрядковій прим. - Бібліогр.: с. 90-92
Ковальчик, Малгожата. Напрями ресоціалізаційних і терапевтичних впливів в умовах ізоляції / М. Ковальчик. - С.93-107. - Бібліогр. в підрядковій прим. - Бібліогр.: с. 105-106
Денисова, Тетяна. Визначення ефективності виправного впливу на осіб, засуджених до позбавлення волі / Т. Денисова. - С.108-124. - Бібліогр. в підрядковій прим. - Бібліогр.: с. 122-123
Багатиреєва, Владислава. Замісна підтримувальна терапія у місцях позбавлення волі: pro et contra / В. Багатиреєва. - С.125-139. - Бібліогр. в підрядковій прим. - Бібліогр.: с. 136-138
Куценюк, Ігор. Досвід застосування замісної підтримуючої терапії в пенітенціарних установах / І. Куценюк, О. Стеблинська. - С.140-151. - Бібліогр.: с. 150. - Бібліогр. в підрядковій прим.
Автухов, Костянтин. Шлях впровадження та подальші перспективи інституту оцінки ризиків вчинення повторного правопорушення в Україні / К. Автухов, І. Яковець. - С.152-162. - Бібліогр.: с. 160-161. - Бібліогр. в підрядковій прим.
Рудницьких, Марина. Проблемні аспекти реалізації заходів пенітенціарної пробації в Україні / М. Рудницьких. - С.136-175. - Бібліогр.: с. 174. - Бібліогр. в підрядковій прим.
Висновки та рекомендації з актуальної теми. - С.176-183. - Бібліогр.: с. 182-183
Ліщина, Іван. Порушення права власності шляхом скасування остаточних судових рішень: практика Європейського суду з прав людини та сучасний стан проблеми в українській судовій системі / І. Ліщина. - С.184-197. - Бібліогр. в підрядковій прим.
Бакумов, Олександр. Відповідальність Парламенту України в системі юридичної відповідальності держави: конституційно-правовий аналіз / О. Бакумов. - С.198-217. - Бібліогр.: с. 214-216. - Бібліогр. в підрядковій прим.
Пухтецька, Алла. Принцип рівності перед адміністрацією та шляхи його впровадження у національній доктрині та правозастосовній практиці / А. Пухтецька. - С.218-228. - Бібліогр. в підрядковій прим.
Гартман, Мар'яна. Правові способи впровадження емансипації євреїв Європи в XVIII–XIX століттях / М. Гартман. - С.229-246. - Бібліогр.: с. 244-245. - Бібліогр. в підрядковій прим.
Антоненко, Анастасія. Про причини відсутності адміністративно-правових досліджень проблематики з відчуження об’єктів приватної власності для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності / А. Антоненко. - С.247-263. - Бібліогр.: с. 259-262. - Бібліогр. в підрядковій прим.
Гріненко, Олена. Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом: теорія і практика застосування та імплементації у національному правопорядку України (рецензія на монографію Ярослава Костюченка “Правове регулювання відносин асоціації між Україною та Європейським Союзом”) / О. Гріненко. - С.246-267
Витяг із рішення Європейського суду з прав людини 1 березня 2006 року у справі “Сейдович проти Італії”. - С.268-273
Щодо пред’явлення цивільного позову до Моторного (транспортного) страхового бюро України у межах кримінального провадження. - С.274-278
Є примірники у відділах: всього 1 : ПЧЗ (1)
Вільні: ПЧЗ (1)

Знайти схожі
Перейти до описів статей

6.


    Колб, Іван.
    Про правові засади застосування в Україні заходів вгамування до засуджених, позбавлених волі [] / І. Колб, О. Колб // Право України. - 2019. - N 7. - С. 66-77. - Бібліогр. в підрядковій прим. - Бібліогр.: с. 75-77 . - ISSN 0132-1331
Рубрики: Кримінально-виконавче право--Засуджені
Кл.слова (ненормовані):
заходи вгамування -- правові засади -- позбавлення волі

Утримувачі документа:
ЖОУНБ ім. О. Ольжича

Дод.точки доступу:
Колб, Олександр

Є примірники у відділах: всього 1 : ПЧЗ (1)
Вільні: ПЧЗ (1)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)