Про нас Електронний депозитарій LIBO Зведений каталог України
Авторизація
Прізвище
Пароль
 

Бази даних


Електронний каталог ЖОУНБ ім. О. Ольжича- результати пошуку

Вид пошуку

Зона пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийінформаційнийкороткий
Пошуковий запит: <.>K=економіко- математичні методи<.>
Загальна кількість знайдених документів : 1
1.


    Вітлінський, В.
    Зміна парадигми в сучасній теорії економіко- математичного моделювання [Текст] / В. Вітлінський, А. Матвійчук // Економіка України : Політико-економічний журнал Мін-ства економіки України, Мін-ства фінансів України та Нац. Академії Наук України. - К. : Преса України, 2007. - N 11. - С. 35-43
Рубрики: Економічна теорія
   
Кл.слова (ненормовані):
економіко- математичні методи

Утримувачі документа:
ЖОУНБ

Дод.точки доступу:
Матвійчук, А.

Є примірники у відділах: всього 2 : ФП (1), ВВ (1)
Вільні: ФП (1), ВВ (1)

Знайти схожі

 
© Міжнародна Асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій
(Асоціація ЕБНІТ)