Шифр: pgip/2020/8
   Журнал

Підприємництво, господарство і право [Текст]. - К. : Ін-т приватного права і підприємництва АПрН України, 1996 - . - Виходить щомісячно
2020р. N 8
Зміст:
Бірюкова, Алевтина. Розмежування договорів охорони та зберігання / А. Бірюкова. - С.5-10. - Бібліогр. в кінці ст.
Галіян, Ігор. Принципи захисту корпоративних прав учасників господарських товариств / І. Галіян. - С.11-17. - Бібліогр. в кінці ст.
Гелецька, Ірина. Представництво у цивільно-правових відносинах трансплантації анатомічних матеріалів від померлих осіб / І. Гелецька, В. Скиба. - С.18-23. - Бібліогр. в кінці ст.
Гуцуляк, Володимир. Новели правового регулювання відносин з проведення проектних та пошукових робіт / В. Гуцуляк. - С.24-29. - Бібліогр. в кінці ст.
Колінько, Цагік. Проблеми доведення моральної шкоди за законодавством України / Ц. Колінько. - С.30-34. - Бібліогр. в кінці ст.
Маковецька, Вікторія. Способи захисту права на належне батьківське виховання малолітніх осіб / В. Маковецька. - С.35-41. - Бібліогр. в кінці ст.
Малярчук, Любов. Суб'єкти виконавчого провадження: законопроектні новели / Л. Малярчук, О. Снідевич. - С.42-47. - Бібліогр. в кінці ст.
Пилипенко, Світлана. Особливості правового регулювання відносин за договором, укладеним в електронній формі / С. Пилипенко. - С.48-53. - Бібліогр. в кінці ст.
Цюра, Вадим. Концепція поняття "майно" (possessions) і його тлумачення (кваліфікація) у світлі практики Європейського суду з прав людини / В. Цюра. - С.54-60. - Бібліогр. в кінці ст.
Вінник, Оксана. Цифровізація в ракурсі державної економіко-правової політики / О. Вінник. - С.61-70. - Бібліогр. в кінці ст.
Гетманцев, Максим. Новели законодавства України щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій / М. Гетманцев. - С.71-75. - Бібліогр. в кінці ст.
Демченко, Іван. Договори керованого доступу: загальна характеристика / І. Демченко. - С.76-81. - Бібліогр. в кінці ст.
Коверзнев, Вадим. Ефективність судового захисту прав учасників економічних відносин як критерій забезпечення доступу до правосуддя / В. Коверзнев. - С.82-86. - Бібліогр. в кінці ст.
Поляков, Родіон. Підстави відкриття провадження у справі про банкрутство (неспроможність) в Україні та в Німеччині / Р. Поляков. - С.87-94. - Бібліогр. в кінці ст.
Сулім, Владислав. Діяльність господарських судів у системі судоустрою України / В. Сулім. - С.95-99. - Бібліогр. в кінці ст.
Гетьманцева, Ніна. Правова природа трудового та цивільного договорів / Н. Гетьманцева, Н. Процьків. - С.100-106. - Бібліогр. в кінці ст.
Оверковська, Тетяна. Правові засади використання та охорони сільськогосподарських тварин / Т. Оверковська. - С.107-113. - Бібліогр. в кінці ст.
Заєць, Олена. Еволюція юрисдикції земельних спорів в Україні / О. Заєць. - С.114-119. - Бібліогр. в кінці ст.
Ващишин, Марія. Відновлювані території у складі національної екомережі / М. Ващишин. - С.120-125. - Бібліогр. в кінці ст.
Шеховцов, Володимир. Перспективи кодифікації фауністичного законодавства й формування його структури / В. Шеховцов. - С.126-131. - Бібліогр. в кінці ст.
Бойко, Іван. Забезпечення внутрішньої безпеки держави органами системи МВС України: актуальні загрози / І. Бойко. - С.132-140. - Бібліогр. в кінці ст.
Брусакова, Оксана. Адміністративна відповідальність за правопорушення на авіаційному транспорті / О. Брусакова. - С.141-147. - Бібліогр. в кінці ст.
Буглак, Юрій. Адміністративно-правовий статус члена Центральної виборчої комісії України / Ю. Буглак. - С.148-151. - Бібліогр. в кінці ст.
Вдовічен, Віталій. Субстанціональні якості правової категорії "поліцейські послуги" / В. Вдовічен. - С.152-156. - Бібліогр. в кінці ст.
Городецька, Ірина. Корупціогенні фактори в системі державного контролю в галузі охорони навколишнього природного середовища / І. Городецька. - С.157-162. - Бібліогр. в кінці ст.
Коломоєць, Тетяна. Суб'єкт забезпечення безпеки дорожнього руху в Україні: пошук оптимальної нормативної моделі його визначення / Т. Коломоєць, В. Доненко. - С.163-168. - Бібліогр. в кінці ст.
Короєд, Сергій. Рішення вищестоящого в порядку підлеглості органу, прийняте за результатами розгляду скарги на рішення нижчестоящого органу, як самостійний предмет оскарження в адміністративному судочинстві / С. Короєд. - С.169-174. - Бібліогр. в кінці ст.
Мозгова, Аліна. Державна політика у сфері адміністративно-правової охорони прав і свобод людини і громадянина / А. Мозгова. - С.175-180. - Бібліогр. в кінці ст.
Портнов, Ігор. Місце політичних партій у моніторингу місцевих виборів в Україні та державах Європейського Союзу / І. Портнов. - С.181-185. - Бібліогр. в кінці ст.
Чорна, Софія. Роль судової влади в конституційно-правовому механізмі захисту прав і свобод людини / С. Чорна. - С.186-190. - Бібліогр. в кінці ст.
Коломієць, Павло. Проблематика методології дослідження правового регулювання податкової безпеки України: концептуальні особливості / П. Коломієць. - С.191-195. - Бібліогр. в кінці ст.
Пацурія, Ніно. Окремі питання цифровізації відносин щодо захисту прав та законних інтересів споживачів небанківських фінансових послуг / Н. Пацурія. - С.196-204. - Бібліогр. в кінці ст.
Татарова, Тетяна. Щодо питання визначення фінансового та податкового контролю / Т. Татарова. - С.205-209. - Бібліогр. в кінці ст.
Федоров, Сергій. Державний контроль у сфері трейдингових операцій із криптовалютами: фінансово-правовий аспект / С. Федоров. - С.210-214. - Бібліогр. в кінці ст.
Попович, Терезія. Правові обов'язки у сфері реалізації репродуктивних прав людини / Т. Попович. - С.215-219. - Бібліогр. в кінці ст.
Дем'янчук, Віталій. Форми і методи ефективної реалізації антикорупційної політики в Україні / В. Дем'янчук. - С.220-226. - Бібліогр. в кінці ст.
Євдокімова, Олена. Кримінальна відповідальність за повторність кримінальних проступків / О. Євдокімова. - С.227-231. - Бібліогр. в кінці ст.
Калатур, Максим. Використання Україною досвіду слідчих органів США, Франції та Німеччини / М. Калатур. - С.232-236. - Бібліогр. в кінці ст.
Саблук, Сергій. Контроль за злочинністю в Україні на початку 1930-х років / С. Саблук. - С.237-243. - Бібліогр. в кінці ст.
Бугера, Сергій. Стратегічні підходи до протидії злочинності у сфері економіки для забезпечення економічної безпеки держави / С. Бугера. - С.244-248. - Бібліогр. в кінці ст.
Гусар, Леся. Біологічна концепція Чезаре Ломброзо / Л. Гусар. - С.249-253. - Бібліогр. в кінці ст.
Бабенко, Ірина. Права людини під час прийняття та перевірки заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення та при внесенні відомостей до ЄРДР / І. Бабенко. - С.254-261. - Бібліогр. в кінці ст.
Балацька, Ольга. Доступ до правосуддя як загальна засада кримінального провадження / О. Балацька. - С.262-268. - Бібліогр. в кінці ст.
Глоба, Максим. Види угод про примирення у кримінальному провадженні / М. Глоба. - С.269-273. - Бібліогр. в кінці ст.
Дрозд, Валентина. Проблемні питання допустимості доказів у судовому провадженні / В. Дрозд. - С.274-280. - Бібліогр. в кінці ст.
Рибалка, Олександр. Теоретичні засади доказування в кримінальному процесі / О. Рибалка. - С.281-284. - Бібліогр. в кінці ст.
Салтиков, Станіслав. Конфіденційне співробітництво та негласні слідчі (розшукові) дії / С. Салтиков, Д. Талалай. - С.285-290. - Бібліогр. в кінці ст.
Сіроткіна, Марія. Ініціювання укладення угоди про примирення в кримінальному провадженні / М. Сіроткіна. - С.291-296. - Бібліогр. в кінці ст.
Шаренко, Світлана. Щодо доцільності звуження компетенції слідчого судді / С. Шаренко. - С.297-303. - Бібліогр. в кінці ст.
Балан, Михайло. Тактичні прийоми огляду місця події при розслідуванні порушень державного кордону України / М. Балан. - С.304-309. - Бібліогр. в кінці ст.
Давченко, Тетяна. Тактика допиту у кримінальних провадженнях доведення до банкрутства (ст. 219 КК України) / Т. Давченко. - С.310-316. - Бібліогр. в кінці ст.
Копитова, Олена. Продуктивність субсидіарного характеру судової правотворчості під час судового правозастосування / О. Копитова. - С.317-322. - Бібліогр. в кінці ст.
Бойко, Інна. Міжнародно-правове регулювання публічно-приватного партнерства, зарубіжний досвід та реформа портової галузі України / І. Бойко. - С.323-329. - Бібліогр. в кінці ст.
Дубовик, Віктор. Боротьба з тероризмом, екстремізмом та радикалізацією як напрям діяльності ОБСЄ / В. Дубовик. - С.330-333. - Бібліогр. в кінці ст.
Корун, Уляна. Інформаційна війна як інструмент пропаганди війни: правові підстави протидії / У. Корун. - С.334-339. - Бібліогр. в кінці ст.
Є примірники у відділах: всього 1 : ПЧЗ (1)
Вільні: ПЧЗ (1)




    Корун, Уляна.
    Інформаційна війна як інструмент пропаганди війни: правові підстави протидії [] / У. Корун // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - N 8. - С. 334-339. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Міжнародне право
   Інформаційні війни


Утримувачі документа:
ЖОУНБ ім. О. Ольжича

Є примірники у відділах: всього 1 : ПЧЗ (1)
Вільні: ПЧЗ (1)